Vahvistusta erohuhuille: Sabina Särkän sormus on poissa!

Missikaunotar Sabina Särkkä, 33, on joutunut valtoimenaan vellovan erohuhukeskustelun keskipisteeseen.
Hän ja toimitusjohtaja Ossi Kivimäki tapasivat vuonna 2015. Pariskunta avioitui romanttisesti Kreikassa vuonna 2019. Seiskalle kuitenkin raportoitiin vastikään, että Ossi-rakas ei käytä enää vihkisormustaan.
Seiska tavoitti aiheen tiimoilta Sabinan, joka oli varsin vähäsanainen asian suhteen.
Erohuhut vellovat! Näin Sabina Särkkä kommentoi avioliittonsa tilaa
Nyt erohuhu on saanut uutta vettä myllyyn.
Tarkkasilmäiset voivat huomata, että tämän Instagram-sivulle lisäämän tuoreen kuvasarjan toisessa otoksessa sormusta ei näy. Kuvassa aina tyylikäs Sabina juo viiniä pitäen vasenta kättään sylissään. Käden nimetön on kokonaan vailla rengasta.
Muista julkaisun kuvista on mahdotonta nähdä sormen senhetkistä sormustilannetta.
"Olen sinun" - Katso Sabina Särkän huikea hääkuva Kreikasta!
Sabina on kesällä viihtynyt tiiviisti ystäviensä seurassa, ja esimerkiksi nauttinut festivaaleista ja ulkomaanmatkoista heidän kanssaan.
Tänään (9.8.) kaunotar on suunnannut kanadalaispoppari Justin Bieberin keikalle Helsingin Kaisaniemeen. Ennen keikkaa kaunotar on suunnannut ystäväporukan kanssa ravintola Brasaan, josta hän on kuvannut materiaalia Instagram-tarinoihinsa.
Sabina Särkkä avautui henkilökohtaisista asioistaan: "Samalla meni mun terapianeitsyys"
Sabina kuvaa videolla laulajaystäväänsä Diandraa. He ovat kerääntyneet suuremmalla porukalla ravintolaan, mutta seuralaisia ei kunnolla näy.
- Ihanaa synttäriä, Didi! Sabina toivottaa ystävysten kilistellessä viinilasejaan.
- Kiitos, ihanat! Vähän lauloin jo äsken, Diandra nauraa videolla myöntäen yhtyneensä hetkeksi onnittelulauluun mukaan.
- IHANAA SYNTTÄRIÄ Diandra, sitä juhlitaan tietenkin Bieberin tahtiin, Sabina vielä kirjoittaa videon päälle.
Huh, mikä lomabeibi! Sabina Särkkä poseeraa bikineissä Kroatian auringon alla
Vuoden 2012 Miss Suomi -kilpailun ensimmäiseksi perintöprinsessaksi yltänyt Sabina on nähty tosi-tv-ohjelmissa, kuten Selviytyjät Suomessa, Martina ja hengenpelastajat -ohjelmassa, sekä Viidakon tähtösissä. Jälkimmäisessä hän oli mukana toisella tuotantokaudella vuonna 2013, ja vei kisavoiton kotiin. Viimeisimpänä hänet nähtiin Myyrä -sarjassa.