"Näytän Elias Kaskiselta, joka on ryypännyt viikon" - Heikki Paasonen teki ulkonäköönsä järisyttävän ison muutoksen - katso kuvat!

Heikki Paasonen
Mainos
Mainos päättyy

Juontaja Heikki Paasonen, 37, on tehnyt ulkonäköönsä valtaisan muutoksen. Muun muassa The Voice of Finlandin ja Tähdet, tähdet -ohjelman luotsina toimiva Heikki kertoi maanantaina Instagram-videotarinassaan, että hän joutuu värjäämään tukkansa uuteen uskoon elokuvaroolin takia.

Heikki meni maanantaina aamupäivällä kampaamoon, jossa hänen tukkaansa laitettiin uusi väri, jotta Heikki sopisi parhaimmalla mahdollisella tavalla tulevaan rooliinsa Kontio & Parmas -elokuvaa varten.

- Huomenta kaikille. Katsokaa fledaa nyt tarkasti. Viimeiset hetket normaalin värisenä, kohta se blondataan kananpojankeltaiseksi Kontio & Parmas -elokuvaa varten. Päivitän teille kohta lisää, Heikki kertoi videolla.

Tältä Heikki näytti ennen värjäystä. Kuvakaappaus Heikki Paasosen Instagram-videotarinasta.
Tältä Heikki näytti ennen värjäystä. Kuvakaappaus Heikki Paasosen Instagram-videotarinasta.

Tätä et nähnyt suorassa TVOF-lähetyksessä - Heikki Paasonen paljasti asian ja julkaisi paljonpuhuvia kuvia: "Olkaa hyvä!"

Mainos
Mainos päättyy
Kuvakaappaus Heikki Paasosen Instagram-videotarinasta.
Kuvakaappaus Heikki Paasosen Instagram-videotarinasta.

Sen jälkeen Heikki julkaisi videoita kampaamosta, joissa värjäysaine oli hänen päässään. Heikki vaikutti epäluuloiselta muuttuvasta ulkonäöstään.

Kun operaatio oli ohi, Heikki julkaisi videon kävellessään kadulla uudessa, täysin vaaleassa frisyyrissään.

Heikki taivasteli ulkonäköään huvittuneena.

- Ei jumalauta hei. Näytän Elias Kaskiselta, joka on ryypännyt viikon Berliinissä. Ja mun faijalta. Terveisiä, Heikki sanoi videolla.

Kuvakaappaus Heikki Paasosen Instagram-videotarinasta.
Tältä se sitten näyttää. Kuvakaappaus Heikki Paasosen Instagram-videotarinasta.

Videon päälle hän oli kirjoittanut vielä tekstin: "Valkeakoski here I come".

Mainos
Mainos päättyy

Heikki Paasonen ja mallirakas Anniina: Ero - "Välillä elämä heittelee rajustikin"

Heikki julkaisi myös kuvan itsestään vaaleassa tukassa Instagram-tilillään.

- Mites tää kananpojankeltanen? Onko tulossa takas, vai oliko koskaan edes poissa? Heikki kirjoitti.

Juontaja Heikki Paasonen paljastaa: Tämän takia samoja ruutukasvoja käytetään useissa ohjelmissa!

Mitä luulet, onko tässä uusi ja yllättävä trendiväri tukkamuotiin?

Alla vielä kuva Elias Kaskisesta, onko miehissä mielestäsi samaa näköä? Toki alla olevassa kuvassa Elias ei tiettävästi ole pohjille ryypännyt viikkoa Berliinissä. Toki täyttä varmuutta ei ole.

Mainos
Mainos päättyy

Nelli Matulan ja Elias Kaskisen salattu rakkaussuhde käy kiihkeänä: hankkivat yhdessä koiranpennun - kuvat! "Oot mun unelmieni täyttymys"

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan
"Näytän Elias Kaskiselta, joka on ryypännyt viikon" - Heikki Paasonen teki ulkonäköönsä järisyttävän ison muutoksen - katso kuvat!