Susanna Penttilän ökyauto kääntää katseita – kuva

Suski kurvasi uudella kaarallaan helsinkiläisen ravintolan edustalle.
Susanna Penttilän uudenkiiltävä Taycan-mallinen öky-Porsche on kääntänyt katseita, sillä Seiskaan on sadellut vinkkejä Onlyfans-tähden liikkeistä.
– Suski kurvasi uudella kaarallaan helsinkiläisen pastaravintola Mamma Rosan edustalle viikonloppuna. Valkoinen luksusauto todella herättää huomion! helsinkiläiset huudahtelevat.

Ökylaukku pelasti Susanna Penttilän täydelliseltä vilautukselta – kuva
Omintakeisista kappaleversioistaan tunnettu hovimuusikko-Ilkka eli Ilkka Ihamäki inspiroitui tekemään Radio Suomipopin kuuntelijoille ja kanavan someseuraajille uutuuskappaleen Minä ja Onlyfans, joka liittyy vahvasti Susannaan.
Näin Susanna Penttilä reagoi hovimuusikko-Ilkan kappaleeseen – virhe sanoituksessa
Kappaleen kuunneltuaan Susanna huomautti Seiskalle löytäneensä laulusta myös asiavirheen seuraavien sanoitusten osalta: Kuulin Susannankin tienanneen / jättisumman saa kun työntää dildon kakkoseen.
– Sinne ei kyllä mene kuin ihan aitoa tavaraa, Susanna kommentoi Seiskalle pari viikkoa sitten.