Joel Harkimoon yhdistetty Kastanja Rauhala: Vau mitä kuvia!
Kevät 2026 on suurta aikaa Kastanjalle, sillä nainen täyttää 30 vuotta 16. toukokuuta. Muutamaa päivää aiemmin Paul Simon on taas esiintynyt Lontoossa Royal Albert Hallissa.
Kastanja Rauhala on ihastuttanut Tanssii tähtien kanssa -ohjelmassa kahtena edellisenä kautena.
Onpa Kastanja tanssinut varsin tuloksellisesti, sillä molemmilla kerroilla hän on tullut parinsa kanssa toiseksi: ensin Isaac Senen kanssa ja sitten tubettaja "Lakon" eli Eric Savolaisen kanssa.
Kevät 2026 on suurta aikaa Kastanjalle, sillä nainen täyttää 30 vuotta 16. toukokuuta. Muutamaa päivää aiemmin Paul Simon on taas esiintynyt Lontoossa Royal Albert Hallissa.
Paulin yksi suurista ja kauneimmista biiseistä taas on Homeward Bound.
Levi ja Italia
Kotimatkalla oli taannoin Kastanjakin, sillä ensin hän vietti joulun Levillä ja sitten hän meni katsastamaan Italiaa.
Seiska on kertonut, että Kastanja ei ole ollut yksin reissuillaan, vaan hän on viihtynyt samaan aikaan samoissa paikoissa mitä ilmeisimmin Joel Harkimon kanssa.
Ajan tavan mukaan he ovat tallettaneet omia hetkiään somekanavilleen, mutta eivät suurin surminkaan ole merkinneet toisiaan julkaisuihin saatikka kuvanneet toisiaan.
Seiska tavoitteli aiemmin viikolla Joelia mahdollisen romanssin tiimoilta, mutta Joel ei vastannut soittoihin eikä viesteihin.
Joel erosi Janni Hussista kesällä.
Kastanjaa taas yhdistettiin kovastikin viime vuoden alkupuolella tanssipariinsa Isaaciin huhuissa.
Kultamekko
Lauantaina Kastanja jakoi hengästyttäviä kuvia kultaisessa mekossa Instagram-tilillään.
Kastanja ei tuo mieleen vaatteesta huolimatta Iida Vainiota – vanhan ajan Hollywood-tähdet kylläkin.
Puku säihkyy kilpaa Kastanjan hymyn ja olemuksen kanssa, eikä ihme.
– Lomat on nyt aikalailla lusittu ja arki alkaa🫶 Pakko myöntää, että itselleni uudet projektit vähän jännittää, mutta kyllä sitä tekemällä oppii ja kaikesta aina selviää kun tekee vaan🥹❤️
Tekeepä Kastanja pienen paljastuksenkin.
– En tee juuri ikinä uudenvuoden lupauksia, mutta tänä vuonna haluan löytää balanssin ja paremmat rutiinit tekemiseen, joten sitä kohti!💃 Ihanaa talvista tammikuuta kaikille teille✨️💛, Kastanja kirjoittaa.
Kaunis kantaja
Tekstistä käy myös ilmi, että upea puku on Kastanjan ystävän ja maineikkaan muotisuunnittelijan Mert Otsamon luomus.
Kommentit ovat luonnollisesti ylistäviä.
– Tsemppiä tulevaan ja työn iloa muuten upea asu ♥️✨️♥️👏👏👏👍, ihastelee eräs nainen.
– Upea puku ..kauniilla kantajalla😍, kirjoittaa toinen nainen.
Tykkääjiä on tuhatmäärin aina Joelista Ansku Bergströmiin ja taviksiin.