Viidakon tähtönen joutui huijatuksi: Poliisi? Kuluttaja-asiamies? Oikeuteen?

Viidakon tähtönen joutui huijatuksi: Poliisi? Kuluttaja-asiamies? Oikeuteen?
Viidakon tähtönen joutui huijatuksi: Poliisi? Kuluttaja-asiamies? Oikeuteen?
Mainos
Mainos päättyy

Viidakon tähtönen Suvi Pitkänen paljasti tänään (28.4.) Seiskan JulkkisLivessä joutuneensa huijauksen kohteeksi. Suvin toinen yritys on joutunut jäihin, koska hänen kirjanpitäjänsä ei ollut hoitanut tehtäviään.

Koin erittäin ikävän yllätyksen loppuviikosta kuin sain ilokseni huomata ettei kirjanpitäjäjäni ollut hoitanut hommaansa ja näin ollen toinen yritykseni on jäissä!!!!
Että ärsyttää tuollainen välinpitämättömyys!!
Eikö nimenomaan kirjanpitäjä palkata sen vuoksi että hän hoitaa yrityksen kirjanpidon ja veroilmoituksen??!!! Ilmeisesti ihmisillä on pikkusen eri käsityksiä miten nämä hommat hoidetaan!!
En ymmärrä miksei hän vaikka voinut ilmoittaa minulle ettei hänelle ole esim. aikaa hoitaa kirjanpitoani. Luottavasiin mielin olen lähettänyt hänelle kaiken kirjanpitoani koskevan materiaalin!
Ja nyt olen kiitos hänen tässä tilanteessa!!!

Ja mikä parasta, en saa koko miestä kiinni enää!!!!
Koko yritykseni kirjanpito kaikilta vuosilta on hänellä ja kiitos tämän, en itse voi asialle tehdä nyt enää mitään!!!

Poliisi? Kuluttaja asiamies?? Oikeuteen?

 

Lue kaikki Suvin kuulumiset Seiskan JulkkisLivestä!

KATSO MYÖS:

Suvi Pitkänen vihjailee uudesta urasta: Uskomattoman hyvä mahdollisuus!

Mainos
Mainos päättyy

Suvi Pitkänen paljasteli vuonna 2006 ja nyt - kumpi kuva on kuumempi?

Grr, Viidakon tähtöset bikineissä paljussa – katso kuumat kuvat!

Martina Aitolehti ja Suvi Pitkänen bikineissä Turkissa - katso!

BB-Teppo Säkkinen ja Suvi Pitkänen kauneusklinikalla - mitä tehtiin?!

Näin hän on muuttunut: Suvi Pitkänen - tunnistaisitko povipommia?!

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan