Tubetähdet Mmiisas ja Tomas Grekov lähtivät lomalle: "Eukon kanssa chillisti"

Tubetähdet Mmiisas ja Tomas Grekov lähtivät lomalle: 'Eukon kanssa chillisti'

Tyrmäävistä maisemista palattiin kanootilla kotiin.

Mainos
Mainos päättyy

Miisa ja Tomas Grekov ovat viettäneet kesää monipuolisissa merkeissä. Miisan sosiaalisessa mediassa lomatunnelmia on vain vähän, mutta Tomas julkaisi omaan sosiaaliseen mediaansa liudan kuvia hulvattomin saatesanoin.

Kuvasarjassa Tomas ja Miisa nauttivat kesän reissuista. Koko kuvasarjan näet klikkaamalla kuvan oikeassa reunassa olevaa nuolta. Avulias Tomas on otsikoinut kuvat saatesanoihin, jotta niiden sisällöstä saa hyvin selvää.

Mmiisas avautui koskettavasti sairaudestaan

Mainos
Mainos päättyy

- 1. Yksityiskone. 2. Eukon kanssa chillisti. 3. Chillisti pt. 4. Eukko komistelee. 5. Tavernan omistajan ura siintää mielessä. 6. Melottiin kotiin, kun rahat loppu, Tomas selostaa.

Pariskunta elää ensimmäistä kesää uudessa kodissaan. Alkuvuodesta Miisa hehkutti asuntoa Seiskalle vuolaasti.

Tubettaja Mmiisasin rohkea ja pysäyttävä asu on täysi kymppi! Suomalaisjulkkisten gaalapukeutuminen Seiskan muotipoliisin ratsiassa

- Olemme viihtyneet todella hyvin! Aivan ihana unelmien koti, Miisa hehkutti Seiskalle tammikuussa.

Valoisasta ja kodikkaasta kodista on onneksi maltettu lähteä myös kesänviettoon.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan
Tubetähdet Mmiisas ja Tomas Grekov lähtivät lomalle: "Eukon kanssa chillisti"