Tommy Fränti osti kumppanilleen lahjan summanmutikassa: ”Rakastan sinua”

Tommy Fränti osti kumppanilleen lahjan summanmutikassa: ”Rakastan sinua”

Uutistoimittajan rakkauselämä kukoistaa.

Mainos
Mainos päättyy

Seiska uutisoi Ylen uutisankkuri Tommy Fräntin, 51, uudesta kullasta huhtikuussa, ja mies vahvistikin suhteen tuolloin.

Uutismies on hehkuttanut avoimesti rakkauttaan sosiaalisessa mediassa, ja jakoi nyt Instagramissaan kuvan lahjasta, jonka osti rakkaalleen tämän syntymäpäivän kunniaksi. 

Tommy julkaisi Intagram-tarinassaan onnentoivotukset kullalleen suloisen kuvan kera. Otoksessa pariskunta seilailee sup-laudoilla keskellä järveä.

- Kesä sun kanssa, Tommy kirjoittaa ihastuneena.

Mainos
Mainos päättyy

- Onnea rakkaani.

Tällaisia "tuhoja" myrsky teki Tommy Fräntin terassilla: "Tilanne toki elää vielä"

Seuraavassa julkaisussa voi nähdä Tommyn ostaman lahjan, jonka miehen kumppani on jakanut tarinassaan. Yllättäen Tommy vaikuttaa ostaneen lahjan suurin piirtein summanmutikassa.

- Hän osti täydellisen hajuveden. Tuoksuttamatta. Ja rakastan sitä! Tommyn rakas nimittäin kirjoittaa tarinassaan.

- Hän on todellakin se oikea. Rakastan sinua!

Tommy Fräntin harvinainen avautuminen: "Täällä oon istunut, itkenyt ja huutanut"

Tommy on jakanut Instagramissaan kulttuurielämyksiä, joita on kokenut rakkaansa kanssa kesän aikana. Pariskunnan välinen hempeä kieli kertoo siitä, kuinka paljon he välittävät toisistaan.

Mainos
Mainos päättyy

Tommy Fränti ikävöi edesmennyttä vaimoaan: ''Tää on sulle''

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan