Rajun kiusaamisen kohteeksi joutunut sinkku passitettiin kotiin Paratiisihotelli Suomesta

Teksa Paratiisihotelli
Mainos
Mainos päättyy

Paratiisihotelli Suomessa nähtiin tämän kauden ensimmäinen pariseremonia.

Todella kieron juonittelun seurauksena Teksa sai lähtöpassit hotellilta.

- Ei todellakaan tullut yllätyksenä. Muut olivat juonitelleet tosi hyvin, Teksa totesi pettyneenä.

Paratiisihotelli-Janne naismaustaan: "Naamalla ei ole väliä, kunhan p*rseestä pääsee tuikkaa"

Paratiisihotelli Suomi 2021
Mainos
Mainos päättyy

Pudotus ei tullut katsojillekaan yllätyksenä, sillä muut sinkut olivat alusta asti suunnitelleet, että Teksa saa lähteä ensimmäisenä. 

Teksaa grillattiin rajusti ennen pudotusta. Sinkut avasivat päivällä Pandoran boksin, jonka kautta kaikki olivat saaneet esittää kysymyksiä muille anonyymisti. 

- Teksa, olet pelannut itsesi aivan pussiin. Miltä tuntuu? Teksalta kysyttiin kaikkien edessä.

- Pelannut itseni pussiin? Sanotaanko näin, että en ole edes vielä alkanut pelata, Teksa täräytti.

- No milloin se pelaaminen alkaa? Janne kysyi.

40 kiloa laihduttanut Paratiisihotelli-Josefina äimistyi ihmisten käytöksestä: ”En edes vaivautunut vastaamaan viesteihin”

Muut naureskelivat.

Mainos
Mainos päättyy

- Kyllä te sitten sen huomaatte, Teksa vastasi.

Pandoran boksista luettiin seuraava kysymys Teksalle.

- Teksa, tajuatko itse, miten juttusi ärsyttävät muita?

- Kyllä mä tajuan. Olen huomannut, että ette lähde ihan täysillä juttuihin mukaan. Mutta ne ovat osa minua, ja pyrin täällä olemaan oma itseni. Ei minun tarvitse esittää mitään, mitä en ole, Teksa vastasi.

- On siellä hyviäkin juttuja, älä ole noin vakava, Antti totesi.

Paratiisihotelli Suomen naissinkkulla on pahoinpitelytuomio - ajautui käsirysyyn baarissa!

Teksa sanoi haastattelussa tunteneensa itsensä syrjityksi. Taran mielestä kysymykset olivat jo liikaa.

Mainos
Mainos päättyy

- Siellä oli hirveästi kysymyksiä, jotka kohdistuivat yhteen ihmiseen. Sellainen ei ikinä tunnu hyvältä, Tara sanoi.

Paratiisihotelli Suomi 2021

Sinkut palasivat lopulta hotellille, ja Teksa lähti huoneeseensa nukkumaan yksin. Muut huomasivat, että hän oli ollut melko hiljainen kysymystuokion jälkeen. 

Tara oli ainoa, joka lähti miehen perään kyselemään, onko hänellä kaikki hyvin. Tara liikuttui itsekin kyyneliin, sillä hän ei hyväksynyt muiden toimintaa lainkaan.

- Tämä vaikutti minuunkin, vaikka ei pitäisi, Tara totesi. 

Paratiisihotelli Suomi -tähdellä järkyttäviä taloussotkuja: 17-sivuinen ulosottorekisteri paljastaa 49 000 euron rästit!

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan
Rajun kiusaamisen kohteeksi joutunut sinkku passitettiin kotiin Paratiisihotelli Suomesta