Nyt on upeat maisemat! Jenni Alexandrovan muodokas uintikuva sai Diilistä tutun neuvonantajankin sormet syyhyämään - katso!

Juontaja Jenni Alexandrova, 40, jakoi upean maisemakuvan sosiaalisessa mediassa, mikä hurmasi myös kaunottaren someseuraajat.
Kuvaan on vangittu upeat värit, jotka korostuvat ilmeisesti ilta-aikaan otetussa uimakuvassa. Otoksen keskiössä on naisen muodokas vartalo ja kuva on harmonisen rauhallinen. Instagramissa julkaistun kuvan paikkamerkinnäksi nainen on kirjoittanut Inkoo Barösund.
Hienon kuvan huomasi myös Jaajo Linnonmaan Diili-ohjelmasta tuttu neuvonantaja Toni Lähde, joka ei malttanut olla jättämättä jälkeä Jennin päivitykseen. Toni julkaisikin kuvaan punaisen sydämen, johon Jenni vastasi takaisin samanlaisella sydämellä.
Lukuisten sydän-emojien lisäksi Jenni sai tiedusteluja muun muassa veden kylmyydestä.
- Huh, oliko kylmää? kysyi eräs sydänsilmä-emojin kera.
- Kaunista (sydän), totesi toinen.
- Hieno kuva, kirjoitti kolmas.
Jenni on julkaissut mökkimaisemistaan myös muita tunnelmallisia kuvia. Myös sydämiä ja tykkäilyjä on vaihdeltu Tonin kanssa puolin ja toisin kyseisessä kuvapalvelussa.