Näin julkkiskaunottaret bailaavat Levillä - Sara Sieppi näyttää mallia: biletystä ja lumessa kierimistä

Sara Sieppi
Mainos
Mainos päättyy

Vuoden vaihteessa Lappi täyttyi lukuisista lomalaisista, joiden joukossa Suomen talvesta nautti myös moni julkisuuden henkilö.

Yhdessä aikaa ovat viettäneet myös Diili-ohjelmasta tuttu Noora Fagerström, hyvinvointivalmentaja Eevi Teittinen ja ex-missi Sara Sieppi. Kolmikko on avoimesti päivittänyt sosiaaliseen mediaan tekemisiään.

Eilen sunnuntaina (2.1.) kotimatkalle lähteneen Eevin, Teemu Packalénin ja heidän pienokaisen lisäksi Etelä-Suomeen on jo kotiutunut Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti perheineen - vaihderikkaiden tapahtumien jälkeen.

"Iso mösjöö nukkuu tuossa" - Jere Karalahden känninen bileilta päättyi hotellin käytävälle - Nanna jätti miehensä Leville

Martina Aitolehti biletti villisti Andrei Koivumäen kanssa Levillä: työnsi kieltä asuntokauppiaan korvaan - "Mua ei saa kuvata"

Mainos
Mainos päättyy

Joulun yksinään viettänyt Sara saapui Leville ystäviensä luokse ennen uuttavuotta, ja julkaisi eilen (2.2.) koostevideon tekemisistään. Ohjelmaan on kuulunut talviurheilua, lumessa kierimistä ja biletystä. Katso video!

Katso tästä myös muita kuvapäivityksiä julkkiskaunottarien Levin-matkasta.

Mainos
Mainos päättyy

Ryppyjä rakkaudessa! Seiska selvitti Hannu Pikkaraisen tekemiset Martinan nuollessa korvaa

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan