Näin Frederikin ja Riikan, 34, suhde hiipui: Reetu sai kuulla itsekeskeisyydestä – lapsihaave kaatui!

Seiska kertoi aikaisemmin laulaja Frederikin lähteneen ulkomaille toipumaan pitkäaikaisen rakkaussuhteen päättymisestä.
Seksipommi-Riikan jättämä Frederik, 72, pakeni eroahdistusta ulkomaille: Haen naisen Aasiasta!
Lisäksi laulaja kertoi Seiskalle, että yritti pitää suhdetta koossa muun muassa kalliilla lahjoilla, mutta tuli silti jätetyksi.
Vikaa toki Frederik löytää itsestäänkin.
– Syyllistyin turhaan ilkeilyyn häntä kohtaan, mikä kaduttaa minua. Minulla on tulinen temperamentti ja suutun helposti.
IS: Tämä seksipommi jätti tylysti Frederikin, 72 - katso Riikan, 34, paljastavat bikinikuvat!
Vastapainona Frederik sai kuulla olevansa narsistinen ja itsekeskeinen.
Neljä vuotta sitten Frederik ja Riikka yrittivät lasta. Lapsenhankinta jäi kuitenkin yritykseksi, mikä vaikutti parin väleihin.
Frederik raivostui Tapani Kansalle: Olet naisia kähmivä pelle!
– Välimme muuttuivat etäisiksi. Kun yritin mennä lähemmäs, hän vetäytyi. Loppuaikana meillä ei toiminut mikään ja riitelimme koko ajan.
Frederikillä on aiemmasta suhteestaan toimittaja Pauliina Lunnan kanssa kaksi aikuista lasta.