Martina Aitolehden palomiesrakkaan menneisyys paljastui – Kris oli hullu bilettäjä!

Martina Aitolehti ja Kris-rakas
Mainos
Mainos päättyy

Seiska kertoi viime viikolla kohukaunotar Martina Aitolehden, 37, löytäneen uuden rakkaan.

– Martina on tapaillut Kris-nimistä komistusta, joka toimii palomiehenä Nurmijärven paloasemalla, lähipiiristä kerrotaan.

Yllätysromanssi! Erokohusta toipunut Martina Aitolehti iski tulikuuman palomiehen!

Kris on myös aikaisemmin ollut julkisuudessa. Hän osallistui nuoruusvuosiaan vuonna 2013 Suomen Hulluimmat Bilettäjät -ohjelmaan, joka mukaili amerikkalaista Jersey Shore -törkysarjaa.

Palomies-Kris on Martinan uusi, silmää viehättävä rakas.
Palomies-Kris on Martinan uusi, silmää viehättävä rakas.
Mainos
Mainos päättyy

Seiska tavoitti Martinan, mutta hän ei halunnut kommentoida suhdettaan Krisiin.

Yhteisiä öitä! Martina Aitolehti ja palomies-Kris viettivät romanttisen viikonlopun – uusi rakas on eri planeetalta kuin Stefan Therman!

Uusi kesäheila on varmasti Martinan mieleen, sillä hänellä on takanaan poikkeuksellisen raskas kevät.

Martina kertoi huhtikuussa Instagramissa eronneensa Stefu-rakkaastaan yhdeksän yhteisen vuoden jälkeen.

Olen joutunut kohtaamaan jotain niin absurdia surua ja pelkoa, ettei sanat riitä niitä tunteita kuvailemaan. Tunnen silti kiitollisuutta tästä kaikesta, koska se on pakottanut mut opiskelemaan elämää ja sen syvintä merkitystä. Se on pakottanut mut kohtaamaan itseni, Martina muotoili Instagramissa.

 

Poikkeuksellisen komea! Martina Aitolehden uusi rakas nakuili kalenterissa – tältä viritetyt vatsalihakset näyttävät!

Mainos
Mainos päättyy

Erokohu sai pian uusia kierroksia, kun paljastui, että Stefu on alkanut heilastella Sofia Belórfin kanssa.

Martinan ja Stefun liitossa on riittänyt käänteitä. Viime kesänä pari poseerasi onnellisena Valtteri Bottas Duathlonissa.
Martinan ja Stefun liitossa on riittänyt käänteitä. Viime kesänä pari poseerasi onnellisena Valtteri Bottas Duathlonissa.

Seiska uutisoi myös pian, että Martina ja Stefu olivat ajautuneet rajuun riitaan ex-parin Hangon-huvilalla.

– Stefu sai silmittömän raivokohtauksen ja sylki Martinaa kasvoille. Hän myös uhkasi hakata Martinan! lähipiiristä kerrottiin Seiskalle.

Poliisi tutki tapausta epäiltynä lievänä pahoinpitelynä ja laittomana uhkauksena. Seiskan tietojen mukaan tutkinta on edelleen kesken.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan