Ensimmäinen yhteiskuva! Piritta Hagman rakastuneena Lassi-rakkaansa rinnalla

Ex-missi Piritta Hagman, 43, on nykyään rakastunut nainen.
Video: Miljonääri-Henkka 4 |Halpaa kanaa ja rantamuotia – Henry Aflecht opettaa: Turha tavoitella miljoonia
Piritta ja hänen miesystävänsä Lassi Tuovi ovat julkaisseet ensimmäiset yhteiskuvansa. Uuden vuoden kunniaksi yhteistä iltaa viettänyt pari hymyilee somekuvissa ihastuneen oloisina.
Koripallojoukkue Susijengiä päävalmentajana vetävä Lassi päivitti Instagram-tarinaansa sunnuntaina (1.1.) kuvan, jossa seisoo tyylikkäänä sininen kauluspaita yllään. Hänen kainalossaan kihertää tummaan kotelomekkoon kääriytynyt Piritta.
Lassi ei ole kirjoittanut saatesanoja suloiselle kuvalleen
Piritta Hagman yhdistettiin Susijengin päävalmentajaan – näin ex-missi reagoi suhdehuhuihin
Vain paria tuntia aiemmin myös Piritta oli julkaissut ensimmäisen yhteiskuvansa Lassin kanssa. Mustavalkoisen kuvan pääosassa on Piritan ja Lassin hymyilevät kasvot.
- Onnellista uutta vuotta, Piritta kirjoittaa englanniksi kuvatekstissä.
Piritta on julkaissut oman kuvansa lisäksi myös Lassin julkaiseman otoksen tarinoissaan.
Susijengin päävalmentajaan yhdistetty Piritta Hagman kannusti korisyleisössä
Pimppiheimo-podcastia juontava Piritta on esittänyt kolmannessa somepäivityksessään lupauksia alkavalle vuodelle.
Englanniksi kirjoitetussa tekstissä luvataan asettaa vuodelle muun muassa isompia tavoitteita ja kokea enemmän onnellisuutta.
Piritta haluaa luoda tulevan vuoden aikana myös vahvempia ihmissuhteita.
Hän viihtyi viime syksynä paljon Saksan ja Ranskan rajakaupungissa Strasbourgissa, jossa Lassi valmensi paikallista koripallojoukkuetta. Yllättäen Lassi kuitenkin irtisanottiin tehtävästään marraskuussa, ja hän ryhtyi valmentamaan Suomen koripallomaajoukkuetta.
Susijengin Lassi Tuoville potkut Ranskassa – Piritta reagoi heti
Ennen uuden vuoden somepäivityksiään pariskunta ei ole hiiskunut suhteestaan julkisesti.