Big Brotherin evankelista-Ville aloitti uuden Youtube-sarjan - hämmästyi vieraaksi saapuneen BB-Jukan paljastuksesta: "Ei voi olla, että olet vitosella...."
Big Brother Suomen puhutuimpiin asukkaisiin lukeutunut evankelista-Ville on alkanut tubettamaan. Ville on julkaissut Youtube-kanavallaan useita videoita. Villen kyydissä -videosarjan ensimmäisessä jaksossa vierailee Villen kanssa BB-talossa asunut Jukka.
Videosarjassa Ville testaa ihmisten autoja ja keskustelee vieraidensa kanssa heidän menopeleistään. Jukka esitteli Villelle Mazda Premacynsa, jonka hän omien sanojensa mukaan osti "pilkkahinnalla".
- Se oli yhdeltä tutultani. Auto oli seissyt tallissa ilman leimaa vuoden ajan. Minulta meni edellinen auto lunastukseen. Tuttavani sanoi, että ota Mazda tuolta tallista, saat sen nuuskakiekolla, Jukka kertoi.
- Mikä sellaisen arvo on? Vitosen? Ville kysyi.
- Se on jonkun vitosen verran, Jukka pohti.
Ville suorastaan hämmentyi kuulemastaan.
- Ei voi olla, että olet vitosella… Ja minä luulin tehneeni hyviä autokauppoja
- Minähän yritin vielä tinkiä hintaa kahteen nuuskapussiin. Annoin sitten sen koko kiekon hyvistä kaupoista, Jukka totesi.