Bachelorette-Jenny kiihkeissä tunnelmissa Levillä raakasuklaarakastajan kanssa luminietosten ympäröimänä – kuvat!

Jenny Helenius kuherteli Levillä rakkaansa kanss.a
Mainos
Mainos päättyy

Syksyllä Livillä ja Nelosella nähty Bachelorette Suomi ei tuonut Jenny Heleniukselle, 35, onnea rakkaudessa. Jälleen yksin jäänyt Jenny joutui kaiken kukkuraksi kärvistelemään itsekseen niin pitkään kuin realitysarja pyöri televisiossa - eli siis käytännössä koko syksyn.

Uusi kulta paljastui: Bachelorette-Jennyllä on komea raakasuklaarakastaja!

– En ole voinut käydä julkisesti treffeillä, jotta ohjelman ratkaisu olisi säilynyt salassa, Jenny harmitteli hiljattain Seiskalle mutta lupasi heti perään:

– Aion asentaa Tinderin saman tien, kun ohjelma on päättynyt!

Jenny ja raakasuklaarakas bongattiin tunturin laelta, ravintola Tuikun edustalta. – Kuvien ottamisen lisäksi he myös halailivat ja pussailivat, tuntureilta turistaan.
Jenny ja raakasuklaarakas bongattiin tunturin laelta, ravintola Tuikun edustalta. – Kuvien ottamisen lisäksi he myös halailivat ja pussailivat, tuntureilta turistaan.
Mainos
Mainos päättyy

Se kannatti, sillä Tinderistä tärppäsi heti.

Raakasuklaakeisariin rakastunut Bachelorette-Jenny myönsi suhteen: En ole enää sinkku – ”Mätsäsimme jo reilu vuosi sitten!”

Jennystä on tehty viime viikkojen aikana useita näköhavaintoja yhden ja saman komistuksen kanssa. Joka kerta kyyhkyläiset ovat myös intoutuneet kiihkeisiin suuteluhetkiin, kuten jokin aika sitten helsinkiläisessä karaokekuppilassa ja heti perään espoolaisessa ravintolassa.

Jenny Heleniuksen ja raakasuklaarakastajan liekki leimahti jo ensitreffeillä – ”Tuli välittömästi tosi kiva fiilis!”

Jenny Helenius Levillä.
Jenny Helenius Levillä.

Viimeksi kaksikko bongattiin uudenvuoden tienoilla Leviltä. Seiskalle supattelevien silminnäkijöiden mukaan tunnelma oli jälleen kerran tulikuuma, vaikka ilmassa oli pakkasta ja ympärillä paksut luminietokset.

Mainos
Mainos päättyy

– No hyvä on, hyvä on, pitää paikkansa. Olemme olleet yhdessä Levillä, hyväntuulinen Jenny tunnustaa Seiskalle.

Ja aivan kuten silminnäkijämme paikan päältä raportoi, myös oheiset kuvat tukevat kertomusta hellistä selfie- ja halihetkistä Levin tunturin laella.

Bachelorette-Jennyltä pakit saanut Joona kommentoi Jenny Heleniuksen suhdetta raakasuklaarakastajaan: ”Jahas, vai niin…”

LIITY UUTEEN SEISKA KLUBIIN JA LUE MEHUKKAITA JULKKISUUTISIA, JOIHIN PÄÄSET KÄSIKSI VAIN KLUBIN JÄSENENÄ! REKISTERÖIDY KÄYTTÄJÄKSI TÄSTÄ LINKISTÄ!

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan