"Seksikkäin missi ikinä!" Sara Siepin povekas kylpykuva tyrmäsi somekansan - katso! "Tytöthän peseytyy just näin""

sara sieppi
Mainos
Mainos päättyy

Haaveiletko lomasta, jossa palmut huojuvat virkistävän merituulen mukana ja rantahiekka on niin kuumaa, että uimaankin täytyy mennä juosten?

Mikäli vastasit kyllä, älä ainakaan suunnista ex-missi Sara Siepin Instagram-tilille, jonne ei ole joulukuun jälkeen postattu mitään muuta kuin toinen toistaan upeampia lomakuvia Balilta. 

Sara viihtyi aluksi matkallaan Miss Helsinki -kilpailua luotsaavan Rosanna Kuljun kanssa. Kun Rosanna suuntasi työasioissa Berliiniin, tarttui Saran remmiin hänen ystävänsä Sabina Särkkä.

Sara Sieppi yllätti synttäreitään juhlineen Sabina Särkän: yöpyivät taianomaisissa olosuhteissa – missikaunotarten ällistyttävät lomakuvat!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tytöthän peseytyy just näin.

Henkilön Sara Sieppi (@sarasieppi) jakama julkaisu

Mainos
Mainos päättyy

Kaksikko on yhteisen matkansa aikana yöpynyt läpinäkyvässä muovikuplassa sekä kylpenyt kukkien terälehtien seassa. 

Nokkela Sara on osoittanut jälleen huumoria kuvatekstissään: Tytöthän peseytyy just näin.

Peseytyvät tai eivät, kommentointi on siitä huolimatta suorastaan ylistävää.

–Seksikkäin missi ikinä

–Siks kait tytöt tuoksuuki aina kukkasille

–Upea nainen kylvyssä 

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan