Mies lähetti Sara Siepille 100 euroa ja ehdotuksen härskistä tapaamisesta - Saralta kipakka vastaus: "Mitä helvettiä?"

Sara Sieppi
Mainos
Mainos päättyy

Ex-missi Sara Sieppi sai hyvin erikoisen viestin sähköpostiinsa tuntemattomalta mieheltä.

Sara kertoi asiasta Instagram-tilinsä tarinassa. Sara julkaisi kuvakaappauksen saamastaan sähköpostiviestistä, jossa ilmoitettiin, että hänelle oli siirretty 100 euroa rahaa. Mukaan oli kirjoitettu viesti, jossa kerrottiin rahaa lähettäneen henkilön osoite ja kysymys: ”Tulisitko?”

Sara Sieppi tuoreesta bikinikuvastaan: Ole ylpeä kehostasi niiden burgereidenkin jälkeen - Roope Salminen ylistää maailman kauneimmaksi!

Raha oli lähetetty ilmeisesti nettimaksupalvelun avulla.

Sara ärsyyntyi saamastaan viestistä ja kommentoi tapahtunutta Instagram-tilillään.

Mainos
Mainos päättyy

− Ei ole ensimmäinen kerta, kun joku lähettää rahaa, antaa osoitteensa ja pyytää tulemaan. Mitä helvettiä?! Anteeksi kielenkäyttöni, mutta ei ole kivaa, Sara sanoi julkaisemallaan videolla.

Siepin lisäksi monet muutkin julkkisnaiset ovat kertoneet julkisuudessa tuntemattomien miesten lähettämistä härskeistä seksiehdotuksista. Ehdotteluilla on piinattu eritoten arsinkin kauneuskilpailuista ja televisiosta tuttuja naisia. 

LUE: Ehdotteleva viesti mieheltä häkellytti Nina Mikkosen, 53: ”Saa olla aika katteeton itsetunto, jos luulee, että minulla on moisesta hunajat housussa!”

Lola Odusogan rohkea festariasu aiheutti rivojen kuvien ja videoiden tulvan - näpäyttää ehdottelijoille: "Kuvat lähtevät suoraan jakoon!"

Sara asuu avoliitossa näyttelijä-räppäri Roope Salmisen kanssa. Pariskunta on ollut yhdessä jo kolmisen vuotta.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan