Shirly Karvisen yläosattomat lomakuvat yllättävät: tällainen ilmestys juontajakaunotar on sängyssä - katso!

Seiska uutisoi maanantaina, että Bassoradion aamujuontajanakin tunnettu vuoden 2016 Miss Suomi Shirly Karvinen lomaili äskettäin Lapissa avopuolisonsa, laulaja-lauluntekijä Sannin kanssa.
Shirly, 29, ja Sanni, 28, julkaisivat viikonloppuna Instagramissa kuvamateriaalia lemmenlomastaan talvisissa maisemissa. Shirly harmitteli omassa päivityksessään, että hän oli unohtanut ottaa Lappiin pipon ja hanskat mukaan, vaikka pakkanen vihmoo pohjoisessa lujaa.
Maanantaina iltapäivällä Shirly julkaisi kaksi lisäkuvaa Lapin-lomaltaan, ja tuoreessa päivityksessä juotajakaunotar näyttää jättäneen pukematta myös muut vaatteet päälleen kuvan ottamishetkellä.
Shirly istuu tunnelmallisen kauniissa kuvassa sängyllä vähintään yläosattomissa valkoinen peitto sylissään ja katselee tyynesti kaunista talvimaisemaa.
Kuvaparin toisessa otoksessa Shirly puolestaan irvistää sängyssä humoristisesti.
- Vanha kunnon IG vs reality. Tänä aamuna ei Valtterin jälkeen ollu kyllä kumpikaan, mut hei tammikuun vika. Se on voitto, Shirly kirjoitti päivitykseen viitaten lauantaina Suomessa puhaltaneeseen Valtteri-myrskyyn.
Lomakuvat ja Shirlyn yläosattomuus saivat Bassoradio-juontajan seuraajat innostumaan.
- Boom! kirjoitti Mikko Honkanen, Shirlyn vanha juontajapari Suomirock-kanavalta.
- Muista nauttia. Komeen näköistä, kommentoi eräs Shirlyn seuraaja.
Lisäksi Shirly sai päivitykseensä suuren määrän sydämiä ja ihastelevia emojeja.
Shirly ja Sanni ovat nyt jo palanneet lemmenlomaltaan, sillä Shirly on ollut maanantaista lähtien jälleen juontamassa Bassoradion aamulähetystä yhdessä juontajaparinsa Janne Lehmosen kanssa.
Shirly esitteli tiistaiaamuna Instagram-videotarinassaan porolla kuvioitua punaista kahvikuppia lähetyspöydän ääressä ja kuvan taustalla näkyi Janne.
Alla juontajakaksikko poseeraa Bassoradion Instagram-päivityksessä viime viikolla.
Viikon Kääk-juorut: Shirly Karviselta kova vaatimus Sannille