Eroottiset rantaleikit! Kohuprinsessa Märtha Louisen estot karisivat Havaijilla – kuvat!

Norjan prinsessa Märtha Louise vei Ari Behnin, lastensa isän jouluista kuolemaa surevat tyttärensä Maud Angelican, 16, Leah Isadoran, 14, ja Emma Tallulahin, 11, talvilomalle Havaijille, Oahun saarelle.
Matkakohteen valintaan vaikutti ennen kaikkea se, ettei prinsessa enää kestänyt ikävää, jota hän tunsi šamaani Durekia kohtaan. Pariskunta oli toisistaan erossa liki kaksi kuukautta, koska Märtha Louise halusi surra ex-miehensä menetystä rauhassa tytärtensä kanssa.

Kohuprinsessa Märtha Louisen šamaani-rakas: ”Seksiä neljä kertaa päivässä!”

Jälleennäkeminen olikin kuumaakin kuumempi. Rakastavaiset harrastivat sen verran tulisia esileikkejä Tyynenmeren aalloissa ja rantahietikolla, että tilannetta seuranneet pelkäsivät lempiväisten siirtyvän itse aktiin heidän silmiensä edessä.
Durek paljasti jo viime syksynä podcastissaan, että hänen ja prinsessan seksielämä on varsin kiihkeää.
– Rakastelemme vähintään kolme kertaa päivässä. Annan naiselleni niin monta orgasmia kuin hän haluaa. Voimme jatkaa aktia vaikka pari tuntia, rakkauden lähettilääksikin itseään tituleeraava Durek laverteli ja sai norjalaiset raivoihinsa.

Myös nolostunut prinsessa joutui tuolloin toppuuttelemaan rakastajaansa liiallisesta avomielisyydestä.
Kohuprinsessa Märtha Louise anelee anteeksi norjalaisilta Šamaani-rakkaansa härskejä seksipuheita!

Prinsessa on nyt tyttärineen takaisin Norjassa kuningasperheensä luona. Durek ei oppinut kerrasta vaan kaipailee Märtha Louisea Los Angelesissa laitellen Instagramiin palvovia kirjeitä kaikkien luettavaksi.
– Itkin kuin pieni lapsi, kun rakkaani onnistui lentää luokseni kahdeksi päiväksi juuri ennen kuin hänen kotimaansa sulki koronan vuoksi rajat, Durek vuodatti viime viikolla Instagramissa.