Ensimmäinen yhteiskuva! Maisa Torpan ja poliisikullan lähiörakkaus roihuaa

Kohublondi nukkuu säännöllisesti öitään Jukan luona.
Seiska paljasti lokakuussa, että Mikko-rakkaansa kanssa naimisissa oleva kohublondi Maisa Torppa oli ryhtynyt salasuhteeseen kummilapsensa isän Jukka Kalliomäen kanssa.
Video Maisasta ja Jukasta:
Huumepoliisina työskentelevä Jukka on Maisan entisen bestiksen Sahra Alin ex-mies. Maisa on Sahran lapsen kummitäti.
Seiskan tietojen mukaan Maisan ja Jukan suhde on syventynyt, sillä kohublondi nukkuu säännöllisesti öitään Jukan luona.
– Maisasta on nyt kuoriutunut vantaalainen lähiörouva. He kääntävät Jukan kanssa päitä pienellä asuinalueella liikkuessaan, Seiskalle muotoillaan.

Seiskan paparazzi havaitsi viime viikonloppuna, että Maisa oli jälleen Jukan luona. Harmaasta säästä huolimatta kaksikko lähti happihyppelylle, joka kesti noin tunnin.
Kun he palasivat Jukan asunnon lähelle, niin Maisa nappasi päättäväisesti Jukan kädestä kiinni. Sitten he purjehtivat käsi kädessä naapuruston läpi hyvin rakastuneen oloisina.
Lue lisää ja katso kuvat tuoreimmasta Seiskasta!