Stringipeppu vilkkuen! Onnensa rokkirumpalista löytänyt Kourtney Kardashian hempeilee Travis Barkerin kanssa: "Aivan kuin taivaassa"

Yksi maailman seuratuimpiin tosi-tv-tähtiin lukeutuva Kourtney Kardashian, 42, hempeilee uuden miesystävänsä Travis Barkerin, 45, kanssa tuoreessa Instagram-kuvassa.
Salattu suhde paljastui! Kourtney Kardashian seurustelee tatuoidun rokkirumpalin kanssa
Kuvassa Blink 182 -yhtyeen rumpali pitelee kurvikaunotarta sylissään ja suutelee tätä intohimoisesti. Kyyhkyläiset ovat kuvassa ulkoilmassa, joten onkin ihan luonnollista, että Kourtney on valinnut ylleen pikkiriikkiset kultaiset narubikinit, kun taas Travisilla on yllään mustat shortsit.
– Aivan kuin taivaassa, Kourtney kirjoittaa kuvatekstissään.
Myös Travis, jonka kerrotaan olevan täysin hullaantunut kullastaan, on kommentoinut kuvaa.
– (musta sydän) Kaikkeni, kirjoittaa rokkikukko isoin kirjaimin kommenttikentässä.
Pariskunnan seurustelu paljastui alkuvuonna, kun molemmat julkaisivat kuvia Kourtneyn äidin, Kris Jennerin kodin uima-altaalta. Rakastavaiset ovat olleet ystäviä jo vuosia sekä hengailleet samoissa piireissä jo jonkin aikaa. He asuvat lisäksi samalla aidatulla asuinalueella Kalifornian Calabasasissa.

Ilmeisesti pariskunnalla pyyhkii hyvin, sillä rakastavaiset on bongattu yhdessä milloin mistäkin liimautuneena toisiinsa kuin kaksi vaahtokarkkia. Vain kaksi viikkoa sitten tosi-tv:n yksi tunnetuimpia kurvikaunottaria esitteli lähes 120 miljoonalle Instagram-seuraajalleen uuden kultansa ottamaa tatuointia somessa. Kuvassa Kourtney sivelee hellästi Travisin rintaa, johon rokkari on tatuoinut heilinsä nimen näyttävillä kaunokirjaimilla.