Olavi Uusivirran ex-vaimo Saara Kotkaniemi ökymökkeili puolisonsa kanssa - melkoiset imetysmaisemat

Olavi Uusivirran ex-vaimo Saara Kotkaniemi ökymökkeili puolisonsa kanssa - melkoiset imetysmaisemat

Näyttelijätähti matkusti viettämään äitiyslomaansa huikeiden näkymien keskelle.

Mainos
Mainos päättyy

Erottuaan Olavi Uusivirrasta vuonna 2021 Saara Kotkaniemi on perustanut uusioperheen sveitsiläis-italialaisen näyttelijän Nicola Perotin kanssa. Pariskunta toivotti tervetulleeksi ensimmäisen yhteisen vauvansa keväällä.

Vanhemmuudesta nauttivat kyyhkyläiset veivät vauvansa tutustumaan isänsä kotikulmiin. Saaran Instagramista selviää perheen viettäneen kokonaisen kuukauden Sveitsin ja Italian rajalla.

Kuvasarjassa näkyy Saara imettämässä vauvaansa auringonpaisteisessa vuoristossa. Mykistäviä näköaloja Saara hehkuttaa lisäämällä kuvatekstiinsä aihetunnisteen imetysmaisema.

Tässä eroottisessa draamassa Saara Kotkaniemi tutustui sveitsiläismieheensä – rohkea traileri julki

Mainos
Mainos päättyy

Kuvissa poseeraavat myös Saaran lapset. Saara hehkuttaa onnellisena uuden vauvan päässeen tutustumaan myös Nicola-isän perheeseen. Jo keväällä alkaneelta matkalta Suomeen palannut Saara iloitsee siitä, että Suomessakin saadaan nauttia kauniista säästä.

Nyt oli kiva tulla takaisin Suomeen kun täälläkin on kesä täydessä käynnissä! Saara selostaa julkaisussaan.

Saara Kotkaniemen ja Nicola Perot'n vauva syntyi!

Mökkeily on Saaran ja Nicolan pienokaiselle jo tuttua. Vauva pääsi mökille ensimmäistä kertaa vain viikkojen ikäisenä. Laura julkaisi tällöin kuvan itsestään kauniilla rannalla, yllään sininen kantoliina.

Beibi täytti tänään kolme viikkoa (ihan läppä kun ikää mitataan viikoissa😂) ja tultiin sen kunniaksi ekaa kertaa mökille, Saara kertoi tuolloin.

Mainos
Mainos päättyy
Mainos
Mainos päättyy
Ladataan
Olavi Uusivirran ex-vaimo Saara Kotkaniemi ökymökkeili puolisonsa kanssa - melkoiset imetysmaisemat