Oho, Jessica Alves paparazzattiin läpinäkyvässä asussa: "Kauneus ei ole aina kasvoissa"

jessica alves
Mainos
Mainos päättyy

Sometähti Jessica Alves, 39, on käyttänyt jo yli miljoona euroa kauneuskirurgiaan, jossa hänelle on tehty vuoden aikana yli 90 toimenpidettä.

Kauneusoperaatioistaan tuttu tv- ja sometähti Jessica Alves bongattiin hieman ennen joulua lämpimissä tunnelmissa ex-poikaystävänsä Giacomo Urtisin seurasta Milanosta, Italiasta.

Kaksikko suuteli antaumuksella toisiaan illallisen aikana Cera-ravintolassa. Jessica oli pukeutunut varsin läpinäkyvään nuden väriseen asuun, joka säihkyi jouluisissa tunnelmissa.

Jessican ulkonäkö muuttuu jatkuvasti, ja kesällä hän kävi silmäleikkauksessa, sillä hän halusi samanlaiset mantelisilmät kuin huippumalli Bella Hadidilla on.

Mainos
Mainos päättyy

Jessica Alves halusi mantelinmuotoiset silmät – rajut kuvat julki: Ei heikkohermoisille

jessica

Jessica jakoi myös omalla Instagram-tilillään kuvan itsestään samassa läpikuultavassa asussaan.

- Kauneus ei ole aina kasvoissa, mutta se on aina itseluottamuksessa, hän kirjoitti kuvatekstiin vapaasti suomennettuna.

jessica

Entinen ihmis-Ken Jessica Alves käänsi päät hullunkurisessa nänniasussa uuden peppuoperaation jälkeen: liki kaikki näkyy kankaan alta - paparazzikuvat!

Jessicalla on Instagramissa lähes seitsemän miljoonaa seuraajaa.

Mainos
Mainos päättyy

Tällaisia kuvia Jessica Alves jakaa somessa:

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan