Madonnan alkoholistiveli asui 7 vuotta siltojen alla – poptähti järjesti uuden kohdin erikoisparantolasta: Anthony, 61, saa juoda nyt niin paljon kuin haluaa!

Madonna järjesti veljensä erikoishoitoon.
Mainos
Mainos päättyy

Anthony Ciccone, 61, on vuosia syyttänyt kuuluisaa siskoaan sekä muuta perhettään siitä, että nämä käänsivät hänelle hädän hetkellä selkänsä. Totuus kuitenkin on, ettei alkoholistia voi auttaa kukaan muu kuin alkoholisti itse.

Anthonyn syöksykierre alkoi ensimmäisen kerran jo vuonna 1999, jolloin hän sai potkut kirvesmiehen töistä, ja vaimo lähti vieden lapsen mennessään.

Madonnan Anthony-veljen alamäki alkoi jo vuonna 1999.
Madonnan Anthony-veljen alamäki alkoi jo vuonna 1999.

Oho, tässä poseeraa Madonna täysin alasti 18-vuotiaana: kaikki paljaana - ennennäkemättömät kuvat!

Vaikka Anthony väittää, ettei hänen upporikas ja menestynyt Madonna-siskonsa ole auttanut häntä yhtään, totuus on toinen. Madonnan omaisuuden arvellaan olevan noin 365 miljoonaa euroa.

Mainos
Mainos päättyy
Madonnan 86-vuotias Tony-isä pyörittää Michiganissa viinitilaa Joan-vaimonsa kanssa.
Madonnan 86-vuotias Tony-isä pyörittää Michiganissa viinitilaa Joan-vaimonsa kanssa.

Sisko on usein yrittänyt pelastaa kaksi vuotta vanhemman veljensä katuojasta. Madonnan pyynnöstä Tony-isä pestasi renttupojan töihin vuosituhannen alussa perheen omistamalle viinitilalle Michiganiin, jota isä pyörittää toisen vaimonsa Joanin kanssa. Valitettavasti työ viinisammioiden keskellä ei ollut hyvä ratkaisu alkoholismiin taipuvaiselle miehelle.

​Anthony on ollut usein pidätettynä juoppokärhämien seurauksena. ​
​Anthony on ollut usein pidätettynä juoppokärhämien seurauksena. ​

Madonnan haarovälikuva puhuttaa - oliko oma? Katso!

Cicconen perhe ei pystynyt vuosiin auttamaan Anthonya, joka eli puliukon elämää Michiganissa siltojen alla seitsemän vuoden ajan. Hän yöpyi ulkosalla jopa 30 asteen pakkasessa.

Tänä talvena Michiganin osavaltiossa sijaitsevasta Traversen kaupungista löytyi turvallinen Dann’s House -niminen hoitokoti rappioalkoholistille. Tässä parantolassa näet saa juoda niin paljon kuin jaksaa. Hoitokoti tarjoaa turvalliset puitteet juomiselle, hoitajat pitävät huolen juopon hygieniasta ja antavat katon pään päälle.

Tästä on glamour kaukana! Paparazzi yllätti meikittömän Madonnan – kuvat!

Mainos
Mainos päättyy

On selvää, ettei Anhony olisi päässyt kyseiseen hoivakotiin ilman Madonnan järjestelykykyä ja jättiomaisuutta.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan