Kardashianit naapurissa! Madonnan uuden kodin jättimäinen viinivarasto pistää silmään – kuvat ökykodista!

Kaliforniaan palannut popin kuningatar Madonna, 62, löysi standardeilleeen sopivan talon tiluksineen Calabasasin kaupungin naapurista, Santa Monica -vuorten kupeesta Hidden Hillsin alueelta Los Angelesista.
Tällä aidatulla alueella viihtyvät lukuisat superjulkkikset, kuten Justin Bieber, Will Smith, Britney Spears ja Kardashianin klaani.

Madonna löysi unelmiensa kodin – popin kuningatar vaihtaa osoitetta tiuhaan tahtiin
Yli 1 100 neliön talossa on seitsemän makuu- ja kylpyhuonetta, ja vierastalossa kaksi makuuhuonetta ja kylpyhuonetta lisää.

Neliöt vaikuttavat hurjilta tavallisen pulliaisen silmin, mutta Madonna ei suinkaan asu yksin kartanossaan; siellä elelevät myös hänen kuusi lastaan, useampi lastenhoitaja, avustajat, tähden turvallisuudesta vastaava henkilökunta ja kenties myös viimeisin toyboy Ahlamalik Williams, 27.

Madonna osti The Weekndin jättitalon – popin kuningatar tinki reilusti

Päärakennuksen ensimmäisessä kerroksessa sijaitsevat tilava keittiö, olohuone, vierashuone, kuntosali sekä televisio- ja työhuone.

Toisen kerroksen päämakuuhuoneessa on kaasutakka ja parveke, jolta avautuu näkymä takapihalle. Makuuhuoneeseen kuuluu kaksi isoa vaatehuonetta sekä valoisa kylpyhuone.

Ulkona on runsaasti tilaa lapsille juoksennella vihreällä nurmella tai polskia laidattomassa uima-altaassa. Grilli- ja allasjuhlien varalta pihalla on kesäkeittiö.
Tontin hevostalli on muutettu asuintilaksi. Talon aikaisempi omistaja The Weeknd on käyttänyt rakennusta autotallina, joka kyllä muistuttaa sinisine LED-valoineen enemmänkin diskosalia. Uima-allasalueen takana on katettu paviljonki ja täyskokoinen koripallokenttä.

Ohhoh, Madonna teki sen taas! Popin kuningattaren uhkea selfie sai fanit haukkomaan henkeä - kuvat!

Madonnan kainalossa on totuttu näkemään nuoria rakastajia.
Viimeisin poikaystävä on 27-vuotias Ahlamalik Williams, joka on vain kaksi vuotta laulajan esikoistytärtä Lourdesia vanhempi. Ikäerosta huolimatta suhde on toiminut hyvin. Seurustelua on kestänyt jo kaksi vuotta.
Ahlamalikilla on lämmin ja toimiva suhde Madonnan lapsiin. Pariskunta on muun muassa tuttu näky popparin 15-vuotiaan David-pojan futistreeneissä.