Sofia Belórf aloittaa uuden bisneksen: Kasaan supertiimiä

Sofia Belórf, 33, on elänyt melko hiljaiseloa koko kevään, eivätkä hänen noin 100 000 Instagram-seuraajaakaan ole päässeet seuraamaan Sofian elämää samaan malliin kuin joskus aikaisemmin.
Sofia Belórfin sinkkukesä: Hylkään julkkismiehet ja pikkupojat
– Tein omaa tv-ohjelmaa kaksi vuotta, ja keskityin tuottamaan sisältöä sinne. Ohjelman jälkeen olen halunnut säilyttää todellisen yksityisyyteni ihan omana asianani. Kevään ajan olen keskittynyt uusien some-projektien suunnitteluun. Nyt niitä tehdään suunnitelmallisemmin, ja parhaillaan kasaan supertiimiä ympärilleni, Sofia kertoo.

Lähiaikoina Sofia aikoo lanseerata jotain aivan uutta.
– Olen koko kevään tehnyt erästä hyvinvointiin liittyvää projektia ison kansainvälisen toimijan kanssa, mutta vielä ei ole oikea aika kertoa siitä enempää. Kesän aikana siitäkin kuullaan, Sofia lupaa.
Tilaa Seiska tästä!
Oletko jo tilaaja? Lue tuoreimman Seiskan digilehti lomakkeella.