Seksiä pihasaunassa! Tosi-tv-kaunotar Jenna Mäkikyrö kaipaa sutinaa keskikesään!

Jenna Mäkikyrö
Mainos
Mainos päättyy

Big Brotheristakin tuttu Jenna Mäkikyrö, 25, heittäytyy idyllisessä kartanopuutarhassa juhannustaikojen vietäväksi hulmuavassa kesämekossaan.

– Olen taikauskoinen! Luotan siihen, että jos tarpeeksi uskoo näiden taikojen voimaan, jotain hyvää seuraa.

Auringonpaiste herättelee nuoren naisen kielenkannat kertomaan suhdekuvioista heti alkuun.

– Nyt kaipaisin vähän sutinaa juuri tähän keskikesään.

– Eikös sellainen sanonta ole, että jos ei heilaa helluntaina, niin juhannuksena on jonoksi asti. Jos sieltä jono tulee, niin otan kyllä vastaan, Jenna haastaa.

Mainos
Mainos päättyy

Syntisen kuumaa! Tosi-tv-tähti Jenna Mäkikyrö julkaisi tyrmäävän alusvaatekuvan: "Kippis sille!"

Jennan mielestä romantiikassa ja toisen hemmottelussa kummankin osapuolen on kannettava kortensa kekoon.

– Sen on ehdottomasti oltava molemminpuolista niin, ettei ole vain miehen homma hankkia kukkia ja suklaata.

Ex on the Beach -kaunotar Jenna Mäkikyrö teki itsetutkiskelua: Ihastun ihmisiin, jotka satuttavat minua!

Tosi-tv-tähti toivoo romantiikan olevan läsnä myös juhannuksen aikaan. Kaunottarelle yöttömän yön lemmenleikkeihin ei käy kostea niitty – kuherteluun näet löytyy paljon mieluisampiakin paikkoja.

– Pellolle en menisi, koska pelkään punkkeja, Mutta jos sitä vaikka pihasaunaan pääsisi kokeilemaan!

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan