Pääkaupungin kuumin sinkkukaunotar?! Kelly Kalonji muutti yksin Helsinkiin – venemiljonääri jäi Aurajoen rannalle!

Kelly Kalonji muutti Helsinkiin.
Mainos
Mainos päättyy

Vuoden 2013 Miss Helsinki Kelly Kalonji, 32, on ollut tittelistään huolimatta pesunkestävä turkulainen. Nyt asiaan on kuitenkin tullut muutos, sillä Seiskan tietojen mukaan Kelly on muuttanut kaikessa hiljaisuudessa entisestä pääkaupungista nykyiseen.

Yllätysero! Missikaunotar Kelly Kalonji palasi sinkkumarkkinoille!

Merkittäväksi tiedon tekee se, että missikaunotar on asettunut Helsinkiin yksin. Turkulainen venemiljonääri puolestaan jäi Aurajoen rannalle.

Kellystä tuli kertarysäyksellä yksi valtakunnan tavoitelluimmista sinkkukaunottarista.
Kellystä tuli kertarysäyksellä yksi valtakunnan tavoitelluimmista sinkkukaunottarista.

– Pitää paikkansa, viihdyn tällä hetkellä yksin Helsingissä. Olen sydämeltäni aina turkulainen, mutta nyt minun on ehdottomasti parempi olla täällä, Kelly muotoilee.

Mainos
Mainos päättyy

Sittenkin Turun paras pylly? Uskomattoman uhkea Kelly, 31, esiintyy historiallisen kuumalla alusvaatevideolla: ”Voi apua, näistähän näkyy läpi…”

Päätähuimaavista muodoistaan ja leikkisästä luonteestaan tunnettu Kelly on nauttinut uudesta asuinympäristöstään täysin rinnoin.

Hänet on bongattu Helsingin yöstä kuumista pikkujoulutunnelmista, mutta tuttua turkulaiskomistusta ei ole näkynyt mailla halmeilla.

Seiskan tietojen mukaan Kelly onkin vapautunut sinkkumarkkinoille. Tyrmäävä tummaverikkö myöntää eron.

– Voi apua… Mistä te saatte nämä tietonne? Kyllä, asia on nyt näin. Olen sinkku, ja suhteemme on historiaa, Kelly kommentoi yllätyseroaan.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan