Oho mitä vatkausta! Anna Abreun taustatanssijat varastivat show'n

Oho mitä vatkausta! Anna Abreun taustatanssijat varastivat show'n
Näin hän on muuttunut: Anna Abreu!

Sähäkälle solistille oma tiimi on kuin toinen perhe.

Mainos
Mainos päättyy

Kesän kuumimman keikkailijan Anna Abreun show't eivät jätä ketään kylmiksi. 

Anna tarjoaa kansalle kokonaisvaltaisen elämyksen, johon on paketoitu räiskettä ja räminää sekä huikean taitavat taustatanssijat.

  Anna Abreu uhmaa puolisonsa tahtoa - Benjamin Peltonen yllytti: ’’Rumin asia, mitä olen ikinä nähnyt’’

Annalle oma tiimi on kuin toinen perhe. Vaikka hän loistaa valokeilan pääosassa, hän suitsuttaa usein myös muita taitureita kuten tanssijoitaan, bändiään sekä muita taustatoimijoita. Lisäksi Anna hemmottelee fanejaan julkaisemalla paljon otoksia yleisöstä.

Mainos
Mainos päättyy

Nyt Taskuraketti-lempinimen Idols-aikoinaan saanut laulaja on julkaissut Instagram-tilillään videon, jonka pääosassa ovat tanssijat.

Notkeat naiset jammailevat liehuviin t-paitoihin ja alushousuihin pukeutuneina. Viehkeät liikesarjat saavat lisävoimaa tanssijoiden jaloissa olevista ylipolven ylettyvistä kengistä. Rytmiryhmä kiemurtelee, konttailee ja välillä taputtaa takapuolta biisin tahtiin.

Voit katsoa videon tästä.

Katsoa kaikki päivityksen kuvat klikkaamalla ensimmäisen kuvan oikealla puolella olevaa nuolta!

Oho! Tältä näyttää Anna Abreun keikalla - hörppy viinaa ja pakaravilautus

Keskikesän aikaan Anna julkaisi somessa videon juhannuskeikalta.

Mainos
Mainos päättyy

- Tää jengi, tää kesä, tää fiilis. Juhannus oli taikaa. Ps. sori ku kiroilen joka lauseessa, mut pakko käyttää voimasanoja ku ei normisanat riitä!

- Rakastan meitä, Annan tanssija Jasmin Geselle julisti sydämen kera tuolloin.

  Anna Abreu julkaisi vahingossa intiimin videon aviomiehestään

Sähäkkä solisti pitää huolta jengistään kuin karhuemo. Taannoin Anna suivaantui, kun hänen ystävänsä poppari Pihlaja, eli Titta Pihlajamaa kertoi Instagramissa, että hänen taustatanssijoitaan oli kourittu keikalla.

- Mul kiertää keikoilla upeita tanssijoita messis, ja välil lavat on sellasii et tanssijat saattaa heiluttaa bootya lähelläki sua jos oot eturivis, Pihlaja kirjoitti.

Mainos
Mainos päättyy

- Tää ei kuitenkaan tarkota sitä että missään olosuhteissa voisit koskea heihin (tai muhun) ilman lupaa. IKINÄ!!! hän jyrähti.

Artisti korosti, että jos näin tapahtuu vielä tulevaisuudessa, keikka keskeytetään ja lääppijät heitetään ulos.

Anna jakoi Pihlajan postauksen omassa Instagram-tarinassaan.

- Tää sama on pätenyt ja pätee edelleen myös meidän keikoilla. Nollatoleranssi, Anna totesi tiukasti Pihlajan julkaisun yhteydessä.

Anna Abreu kiusoittelee fanejaan: ”Pitäiskö pikkuhiljaa…”

 

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan