Oho, Martina Aitolehti ja Stefan Therman rakentavat uutta kotia: 800 000 euron ökyhuvila Espanjassa!

Stefan Therman ja Martina Aitolehti
Mainos
Mainos päättyy

Kohukaunotar Martina Aitolehti, 36, ja hänen liikemiesrakkaansa Stefan Therman, 31, ovat vihjailleet julkisuudessa pysyvämmästä muutosta Espanjaan. Tätä taustaa vasten Martinan puoliso Stefan on hankkinut hulppean huvilan Marbellasta.

Talossa on reilut 200 asuinneliötä. Hintapyyntö oli 800 000 euroa.

Oho, mitkä asukaksoset! Nanna Karalahti ja Martina Aitolehti treenaavat Espanjassa vartaloa nuolevissa kokovalkoisissa asuissa - kumpi on kuumempi?

Idyllisen huvilan kunto ei Martinaa ja Stefania kuitenkaan tyydyttänyt, vaan he ovat laittaneet asunnon mittavaan, satojatuhansia euroja nielevään remonttiin. Remontti on tässä vaiheessa vielä pahasti kesken.

Martina ja Stefan ovat viime vuosina reissanneet aktiivisesti Espanjan Aurinkorannikolla. Stefan luotsaa Espanjassa toimivaa asuntovälitysyritystä, kun Martina puolestaan on järjestänyt Marbellassa suomalaisille suunnattuja treenileirejä.

Mainos
Mainos päättyy

Seiskasta

TILAA SEISKA TÄSTÄ!

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan