Lähipiirin mukaan Stefan Therman palasi vappubileistä Martinan luokse häntä koipien välissä: Katuvainen Stefu olisi halunnut palata Martinan kanssa yhteen!

Martina Aitolehti ja Stefan Therman
Mainos
Mainos päättyy

Viime viikon lauantaina Stefan ”Stefu” Therman, 34, lopetti vapun juhlintansa kohukaunotar Sofia Belórfin, 30, kanssa. Vikkelistä liikkeistään tunnettu liikemies päätti yllättäen palata Hankoon parantelemaan krapulaansa ex-rakkaansa Martina Aitolehden, 37, luokse.

Stefun ja Martinan viimeisimmän yhteenoton näyttämönä oli liikemiehen upea hevostila Hangossa.
Stefun ja Martinan viimeisimmän yhteenoton näyttämönä oli liikemiehen upea hevostila Hangossa.

Raju riita Hangossa! Martina Aitolehti soitti hädissään poliisit – Stefan Therman sylki naamalle ja uhkasi hakata!

Lähipiiriltä tihkuneiden tietojen mukaan ex-parin välit olivat aluksi viileän asialliset.

– Stefu saapui katuvaisena kotiin ja olisi kai halunnut palata Martinan kanssa yhteen. Sunnuntaina hän kuitenkin muuttui väsyneeksi ja pahantuuliseksi, Seiskan lähde kertoo.

Mainos
Mainos päättyy

Maanantaiaamuna tilanne kärjistyi. Lähipiirin mukaan riidan syy liittyi vahvasti Sofia Belórfiin.

Stefan lähti Hangosta autokuskinsa kanssa kohti Helsinkiä. Hän pysähtyi Pikkalassa huoltoasemalla kahvi- ja tupakkatauolle.
Stefan lähti Hangosta autokuskinsa kanssa kohti Helsinkiä. Hän pysähtyi Pikkalassa huoltoasemalla kahvi- ja tupakkatauolle.

– Stefu sai silmittömän raivokohtauksen ja sylki Martinaa kasvoille. Hän myös uhkasi hakata Martinan!

Martinan kauhunhetket Hangon-huvilalla – Stefan Thermania epäillään pahoinpitelystä!  

Stefu on aiemmin elellyt varsin nuhteetonta elämää, mutta viime aikoina liikemies on joutunut toistuvasti tekemisiin poliisin kanssa.

Mediamylläkkä ja erokohu alkoi, kun Stefu lähti pääsiäisenä Hangon-huvilalta ajamaan laina-Jaguarilla kohti Helsinkiä, vaikka oli 1,4 promillen humalassa. Seiskan tietojen mukaan Stefulle tehtiin myös huumetesti, ja hänen verestään löytyi amfetamiinia.

Kuvat ökyhuvilasta! Tällainen on Martina Aitolehden ja Stefan Thermanin eroskandaalin tapahtumasarjan aloitusnäyttämö!

Mainos
Mainos päättyy
 
Mainos
Mainos päättyy
Ladataan