Hurmaava kuva! Jare Tiihonen vietti rentoa päivää Jere-veljensä kanssa - "Kiitos kestityksestä broidi"

Entinen räppäri Cheek eli Jare Tiihonen, 39, vietti iloista kesäpäivää kaksoisveljensä Jere Tiihosen, 39, kanssa luonnon helmassa.
Jeren sosiaalisessa mediassa jaetussa kuvassa kaksikko istuu vesijetin päällä hymyssä suin.
- Rento ja vauhdikas hyvän fiiliksen päivä Jaren ja Auroran kanssa. Kiitos kestityksestä broidi, Jere fiilisteli kuvatekstissä, viitaten Auroralla hänen tyttäreensä.
Cheek näyttäytyi julkkisbileissä! Räppieläkeläinen vaihtoi kuulumisia kiekkoleijonien kanssa – kuva!
Näin Cheek suhtautuu Seiskan kohuihin hänestä - tämä kuva on klassikko!
Sekä Jarella että Jerellä on oikeaoppisesti pelastusliivit yllään, mikä saikin kiitosta otoksen kuvakommenteissa. Myös hurmuriveljesten ulkoinen olemus herätti ihastusta.
- Parasta kesäpuuhaa ja veljekset vauhdin hurmassa, ihasteli eräs kuvakommenteissa.
- Ihania ootte! (sydän) Niin ihana kuva! hurmaantui toinen.
- Niin rento ja kesäinen kuva, toisteli kolmas.
Jarella ja Jerellä on läheiset välit, kuten myös vuonna 2019 ilmestyneestä Cheekin omaelämäkertaelokuvasta Veljeni vartija kävi ilmi.
Jare Tiihonen lopetti räppiuransa Lahden Mäkimontussa vuonna 2018, jonka jälkeen mies on pysytellyt poissa parrasvaloista ja keskittynyt perhe-elämään.
Cheekin miljoona-asunto myytiin kahdessa päivässä