Uusi sinkku saa tylyn vastaanoton Ex on the Beachissa: "Tuo on se pahin piru"

Bikinirealityn kolmannessa jaksossa rannalle mereltä huuhtoutunut exä ei herätä innostusta talon asukkaissa.
Ex on the Beach Suomi Vip -jaksossa 28.5. mereltä rantautunut Joonaksen entinen kumppani Veera saa kylmän vastaanoton huvilan muilta asukkailta.
Katso videolta, kun Veera saapuu huvilalle.
Joonas ja Veera lähtivät aikoinaan eri teille ikävissä tunnelmissa, joten jälleennäkeminen kuumottaa. Tunnelma kiristyy entisestään, kun Veera saapuu huvilalle käytyään Thorin kanssa treffeillä, joka myös saapui paikalle yllätyksenä Kreetalle.
Ellalla ja Veeralla on riitaisa menneisyys, eivätkä Lauran tunteet Veeraa kohtaan jää myöskään huomaamatta. Kaksikon ilme onkin näkemisen arvoinen etuoven avautuessa.
– Tuo on se pahin piru, mitä ollaan maalattu seinälle. Ella ajattelee kans vahvasti näin, Laura sanoo.
Roosa ja Joonas kuvailivat toisen jakson lopussa valheellisesti, kuka mereltä saapui.
– Isotissinen Milja, kaikkea mitä tää paketti ei sisällä, Ella heittää.
Ex on the Beach Suomi VIP kaksi jaksoa tiistaisin Max-suoratoistopalvelussa ja Frii-kanavalla perjantaisin.