Katso logo

Naiset tenttaavat Bachelorien intiimejä mieltymyksiä: ”Omistatko seksileluja?”

Bachelor
Mainos
Mainos päättyy

Naisten kysymykset pyörivät yllättäen paljolti navan alapuolella. Bacheloreilta kysytään muun muassa, dominoivatko he sängyssä.
– Luen ehkä kumppanin kautta, miten tää tilanne hoidetaan. Et jos toinen siitä tykkää, niin ehdottomasti, Timo muotoilee.
– Mä vastaan vähän tylsästi, mutta vaihtelevasti. Riippuu tosi paljon kumppanista, Tuomas vastaa.

Seuraavaksi naiset tiedustelevat, tykkäävätkö miehet roolileikeistä makuuhuoneessa.
– Joudun myöntää, ettei mulla ole roolileikeistä kokemusta entisten kumppanien kanssa, joten joudun sanomaan, että en tiedä. Olen avoin kokeiluille, Tuomas virnistää.
Timo paljastaa, että häneltä puolestaan löytyy kokemusta tästä lajista.
– Tykkään. Roolia vaan kehiin, hän kannustaa. 

Bachelor

Shokkipäätös Bachelorissa! Yksi ennakkosuosikeista jättää leikin kesken: ”Sä tiedät mun lukot”

Naiset haluavat myös tietää, omistavatko miehet seksileluja.
– Tästä selvästi huomaa, mitä teillä naisilla on ollut mielessä, Timo lohkaisee.
– Omistan. En paljasta sen enempää. Tuutte sitten kattoo minun kaapille, hän vastaa.
Tuomas kertoo, ettei omista leluarsenaalia.

Mainos
Mainos päättyy

Tuomakselta kysytään myös, ovatko hänen vaihtamansa suudelmat merkinneet hänelle jotakin. Tuomas vastaa myöntävästi, mutta Timo hämmästyy, sillä hän ei ole suudellut vielä yhdenkään naisen kanssa. Tuomas on sen sijaan vaihtanut sylkeä jo kahden naisen kanssa, Sallan ja Sarin
– Itselleni oli suurin yllätys se, että hän on selkeesti imutellut täällä huolella menemään. En tiedä, joutuuko tässä alkaa kirimään, vai mikä tilanne, Timo pohtii.

Suuteloija-Tuomas iskee taas – jo toinen nainen saa huulihoitoa Bachelorissa

Bachelor tiistaisin mtv-palvelussa ja klo 21.00 MTV3-kanavalla.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan