Sofia Belórf toteuttaa unelmiaan Espanjassa Niko-rakkaansa kanssa – ”Kun rakastuu, sopeutuu ihan mihin vain!”

Sofia Belorf asuu Espanjassa.
Mainos
Mainos päättyy

Espanjassa asuvan ex-missin ja seurapiirikaunottaren Sofia Belórfin, 29, unelmat ovat käyneet toteen uuden miesystävän Niko Ranta-ahon rinnalla.

– Olen aina haaveillut, että voisin asua etelän lämmöstä. Marbellaan on ollut helppo sopeutua, sillä minulle on muodostunut sinne ystäväpiiri, josta moni on kotoisin Ruotsista. Kun rakastuu, sopeutuu ihan mihin vain, Sofia kertoo.

– On ollut ihanaa löytää rinnalle suomalainen mies, joka on valmis asumaan kanssani ulkomailla.
– On ollut ihanaa löytää rinnalle suomalainen mies, joka on valmis asumaan kanssani ulkomailla.

Sofia Belórf tilittää kohusuhdettaan Niko Nousiaisen kanssa: ”Olin todella nuori ja kokematon!”

Hänen ja liikemiesrakkaan suhde sai alkunsa Ibizan-lomalla vuosi sitten. Vielä ei ole Sofian mukaan lasten aika.

Mainos
Mainos päättyy
Sofia asuu rakkaansa kanssa Espanjan Marbellassa luksusvillassa.  – Olen kotihiiri, joka nauttii terveellisestä elämästä, Sofia sanoo.
Sofia asuu rakkaansa kanssa Espanjan Marbellassa luksusvillassa.  – Olen kotihiiri, joka nauttii terveellisestä elämästä, Sofia sanoo.

– Ajattelin aikoinaan, että olisin äiti viimeistään 25-vuotiaana. Ensi vuonna täytän 30, emmekä ole vielä edes suunnitelleet lasten hankkimista. Toki haaveilen, että menisimme naimisiin ja saisimme jonain päivänä lapsia.

Sofia Belórf ökyilee Espanjan Aurinkorannikolla Niko-rakkaansa kanssa – tässä on pariskunnan 2 miljoonan euron lemmenpesä!

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan