Oho! Katariina Kaitueen kanssa kuherrelleelta Samuli Edelmannilta yllättävä ratkaisu kiihkeiden salatreffien jälkeen – asioi pimeässä pöpelikössä!

Seiska paljasti viime viikolla, että että huippusuosittu näyttelijä-laulaja Samuli Edelmann, 52, ja näyttelijä Katariina Kaitue, 53, hurauttivat Samulin autolla Espoon Leppävaaran Sello-kauppakeskuksen parkkihalliin syyskuun puolessavälissä.
Samuli ohjasi autonsa alimmaisen parkkitason syrjäisimpään kolkkaan.
Kun näyttelijä oli saanut auton käsijarrun vedettyä päälle, niin peltilehmässä alkoi kuuma muhinointi!
Samuli piti naista tiukassa halauksessa, kun samalla Katariina puristi Samulin kasvoja antaen tälle kuumia suudelmia.

Session jälkeen Samuli ajoi Helsingin Lauttasaareen, jossa hän pysäköi autonsa mystisesti pimeän pöpelikön reunaan. Pian selvisi, että näyttelijä kävi vain tyhjentämässä virtsarakkonsa Saunaseuran pusikkoon.

Saunaseuralta Samuli kurvasi Helsingin Kruununhakaan, jossa näyttelijää oli vastassa hänen miespuolinen ystävänsä. Samuli meni asunnolle tavaroittensa kanssa ja jäi sinne ilmeisesti yöksi, koska laulajan Volkkari oli aamulla yhä parkissa talon edessä.
Toissa lauantaina selvisi, että Samuli ja Katariina ovat tavanneet kohutun viikonlopun jälkeen. Samuli julkaisi sosiaalisessa mediassa kuvan, jossa hän istuu ravintola Elitessä Katariinan, Vesku Loirin ja Katariinan äidin Liisa-Maija Laaksosen kanssa. Kuvatekstiin Samuli kirjoitti: Ensi kesän suunnitelmia punomassa ystävien kanssa.
Katso paparazzikuvat Samulin ja Katariinan kuhertelusta tuoreimmasta Seiskasta!