Muusikko Leo Stillman paljastaa Me Naisissa: Näin rakkaus Maryam Razaviin roihahti - "Olin aina ajatellut, että hän on maailman kaunein nainen"

Leo ja Maryam
Mainos
Mainos päättyy

Muusikko Leo Stilman ja stylisti Maryam Razavi alkoivat seurustella alkuvuodesta.

Nyt se on virallista! Maryam Razavi ja uusi kulta Leo Stillman julistavat rakkauttaan lemmekkäällä yhteiskuvalla - katso!

Leo paljasti taannoin Seiskalle, että laulaja Janna paritti heidät.

OHHOH, MIKÄ YLLÄTYSPALJASTUS: LAULAJA JANNA PARITTI MARYAM RAZAVIN JA LEO STILLMANIN TOISILLEEN – ”OLEN ONNELLISEMPI KUIN KOSKAAN!”

Nyt hän kertoo Me Naisten tuoreessa haastattelussa, että rakkaustarina alkoi viikkoa ennen Emma-gaalaa, kun "Leo soitti vaatetusalalla työskentelevälle kaverilleen, että mitähän gaalaan kannattaisi laittaa päälle" ja kaveri kehotti ottamaan yhteyttä stailistinakin työskentelevään Maryamiin.

Mainos
Mainos päättyy

– Emme tunteneet Maryamin kanssa entuudestaan, mutta kaverini ylisti häntä ja vakuutti, että tulisimme hyvin juttuun. Olin innoissani, koska olin Maryamin suuri fani. Olin aina ajatellut, että hän on maailman kaunein nainen, Leo sanoo lehden haastattelussa.

Hän luuli, että Maryam seurusteli vielä tuolloin Mikko Leppilammen kanssa, mutta kävikin ilmi, että he olivat juuri eronneet.

KATSO MYÖS: MIKKO LEPPILAMMESTA ERONNUT MARYAM RAZAVI ENSIMMÄISESSÄ YHTEISKUVASSA MUUSIKKO LEO STILLMANIN KANSSA – KATSO! ”OLO ON ONNELLINEN!”

Nyt mies haaveilee perheestä kaunottaren kanssa.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan
Muusikko Leo Stillman paljastaa Me Naisissa: Näin rakkaus Maryam Razaviin roihahti - "Olin aina ajatellut, että hän on maailman kaunein nainen"