Häkellyttävässä kattohuoneistossa asuva Sunny Car Center -liikemies Markku Ritaluoma säikähti suomalaisia luksushotellissa – rinnalla viehättävä latinonainen!

Seiska uutisoi viime viikolla, että varattomaksi todettu Sunny Car Center -liikemies Markku Ritaluoma asuu häkellyttävän leveästi ja kalliisti Floridassa, minne hän muutti äkillisesti vuonna 2014.
Sunny Car Center -miljoonat kateissa – Markku Ritaluomalla huima ökykoti Floridassa!
Helmikuun alkupuolella Ritaluoma ja ”viehättävä latinalaisen näköinen nainen” nähtiin Palm Beachillä viiden tähden Breaker’s-hotellissa.
– He nauttivat ylellisistä palveluista, mutta Ritaluoma oli salamyhkäinen. Kun hän äkkäsi suomalaisia, hän luikki karkuun ja jätti hämmentyneen naisen yksin, silminnäkijä kertoo Seiskalle.
Sunny Car Centerin konkurssipesän teettämä erityistilintarkastus paljastaa, että Ritaluoma ja hänen lähipiirinsä elivät jetset-elämää SCC:n varoilla.
Ykkösluokan lentoja, 1 500 euron luksusöitä hotelleissa… Konkurssipesän mukaan yhtiön tililtä on maksettu myös naisystävän asumiskuluja yli 20 000 eurolla.
Tiedossa ei ole, onko naisystävä sama rouva, jonka seurassa Ritaluoma ökyhotellissa liikkui.