fbq
Kotimaa
14.01.2023 15:00
Teksti: Elina Niemi|Kuvat: Atte Kajova
Toni Nieminen ja Janet
Yhteiskuva! Toni Nieminen avoimena Janet-rakkaansa kanssa: Tänne en mene yksin
Kotimaa
14.01.2023 15:00
Teksti: Elina Niemi|Kuvat: Atte Kajova

Toni Nieminen saapui Rymy-Eetun synttäreille kaunis Janet-puoliso kainalossaan.

Pariskunta oli parahiksi toipunut joulunajan sairasteluista. Toni oli pukenut juhlailtaan ylleen tyylikkään neuleen sekä sen alta pilkistävän kirjavan kauluspaidan.

– Nämä ovat joululahjatuotteita, kiitos vaimon! Luotan täysin Janetin valintoihin. En edes mene vaatekauppoihin yksin, kun olen niin pirun huono ostamaan itselleni mitään, Toni hymähti.

Toni Nieminen ja Janet

Lue myös: Vau, mikä kaunotar! Lemmenlomaileva Toni Nieminen julkaisi kuvan supernuorekkaasta Janet-rakkaastaan – tässä naisessa on ruutia!

En halua masentua

Julkkiskokki Sami Garam erosi riitaisasti Nina-vaimostaan marraskuussa. Nyt Sami yrittää pitää lippunsa korkealla, vaikka ex-puoliso onkin antanut julkisuuteen rajuja lausuntoja erosta.

– Elämän pitää jatkua. En halua vaipua masennuksen alhoon. Tärkeintä olisi nyt kuitenkin päästä juttelemaan Ninan kanssa. Olemme nähneet viimeksi ennen uuttavuotta, kun kävin palauttamassa hänelle yhteisen kotimme avaimet, Sami kertoi.

Sami garam

Lue myös: Sami Garam jätti lopullisesti erokotinsa - "Nina on aika maassa"

Aikaiset aamut hirvittävät

Kristoffer Ignatius iloitsee uudesta työpaikastaan Huomenta Suomi -ohjelman tuottajana. Pitkän uran juontajana luonut Kristoffer myönsi, että tulevan pestin myötä aikaiset aamut jännittävät.

– Joudunharjoittelemaan heräämisiä, sekä aikatauluttamaan elämääni uudelleen, Kristoffer uumoili.

Kristoffer Ingnatius

Tilaa Seiska tästä!
 
Oletko jo tilaaja? Lue tuoreimman Seiskan digilehti tästä.
 
Tuoreimman Seiskan löydät myös kaikista hyvin varustelluista Lehtipisteistä.
 
Kuulitko mehukkaan julkkisjuorun? Nappasitko kohukuvan? Soita 044 567 7777, tai lähetä vinkki lomakkeella.