Huhhuh! Povipommi Jessica Edström riisui yläosan: ”Merenneidot eivät tarvitse bikineitä” - katso!

Aikoinaan Seiskan Tähtityttönä nähty pietarsaarelainen povipommi Jessica Edström matkustelee ympäri maailmaa ja julkaisee itsestään seksikkäitä kuvia sosiaalisessa mediassa. Varsinaisesti Jessican koti on ollut jo muutaman vuoden ajan Miamissa.
Huh, Jessica Edström pakotti ventovieraita kuvaamaan peppuaan – tässä lopputulos!
Äskettäin Jessica osallistui valokuvaaja Dejan Dimkovskin bikinikuvauksiin kotikaupunkinsa uimarannalla, mutta bikineiden yläosa ei povipommin yllä kauaa pysynyt, vaan vaalea kaunotar poseerasi estottomana meren äärellä ilman yläosaa.
– Merenneidot eivät tarvitse bikineitä, Jessica kirjoitti kuvansa yhteyteen englanniksi.
Huh, Jessica Edströmin peppuvideo sai fanit kuolaamaan: ”Tuo oli mieletön!" - katso!
Totuttuun tapaan Jessican seksiä tihkuva kuvapäivitys herätti hänen ihailijansa kommentoimaan ja ylistämään kaunotarta.
– Voihan ziisus et sulla on uskomattoman upea kroppa, joka on kauniin pään jatkona, kommentoi eräs suomalainen ihailija.
Jestas, miten porno festariasu! Suomalainen povipommi Jessica Edström biletti Miamissa – kuva!