Bile-Danilla mieletön menopeli – salakuvat ökyautosta!

Bile-Danilla mieletön menopeli – salakuvat ökyautosta!

Mies kurvaili ystäviensä kera Porvoossa.

Mainos
Mainos päättyy

Hottiksista ja Temptation Island Suomesta aikoinaan julkisuuteen ponnahtanut Bile-Dani, eli Daniel Lehtonen, kurvaili Porvoon kesäillassa viime viikolla melkoisella menopelillä.

Arkistovideo: Bile-Dani esittelee Seiskalle Hottis-kämppänsä

Ystäviensä kanssa liikkeellä ollut Daniel ajeli pitkin Porvoota MG Cyberster täyssähköavoautolla. 

Tällaisella ökyautolla seurue huristeli.
Tällaisella ökyautolla seurue huristeli.
Mainos
Mainos päättyy

– Ensimmäisenä kiinnitin huomion hienoon autoon huoltoaseman pihassa, Seiskan tarkkasilmäinen lukija kertoo.

Huoltoaseman pihasta matka jatkui.

Nälkä yllätti

Seiskan lukija kertoo pysähtyneensä nappaamaan töiden jälkeen hiukopalaa ravintolasta, sillä trooppisilla hellesäillä ei kokkailu hotsita. 

Tuolloin ravintolan pihaan kurvasi tuttu, punainen auto.

Iloinen kolmikko marssi hakemaan iltapalaa.
Iloinen kolmikko marssi hakemaan iltapalaa.
Mainos
Mainos päättyy

Nälkä oli mitä ilmeisimmin päässyt yllättämään myös Danielin ystävineen. Porukka nousi autosta ja marssi sisälle tilaamaan apetta.

– Daniel oli ratissa, ja joutui selittämään pelkääjän paikalta nousseelle ystävälleen, miten hienon auton ovi sulkeutuu. Ovessa oli nappi, josta se laskeutui kiinni, Seiskalle kerrotaan.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan