Mitä ihmettä? Kameroita rakastava Kim Kardashian piilotteli paparazzilta

Mitä ihmettä? Kameroita rakastava Kim Kardashian piilotteli paparazzilta

Julkisuutta rakastava kurvikaunotar ei innostunut kuvaajan läsnäolosta.

Mainos
Mainos päättyy

Reality-kuningatar Kim Kardashian, 43, on myöntänyt nauttivansa kuuluisuudesta. Ilmeisesti jatkuva huomion keskipisteenä paistattelu on alkanut kuitenkin kyllästyttämään, sillä Kim suhtautui taannoin paparazzin kameran välkkeeseen poikkeuksellisen tympeästi. 

Useimmiten viimeisen päälle tällättynä nähty Kim oli lähtenyt tällä kertaa liikkeelle arkisemmassa lookissa. Tv-tähti oli valikoinut vaatekaapistaan harmaan hupparin ja samaan settiin kuuluvat mukavat housut. 

Ilmeisesti staran glam-tiimillä oli vapaapäivä, sillä Kim näyttäytyu meikittömänä. Freesin tyylin viimeisteli huolettomalle, mutta siistille nutturalle kiinnitetty tukka. 

Kim ei innostunut paparazzin nähdessään.
Kim ei innostunut paparazzin nähdessään.
Mainos
Mainos päättyy

Kimin kaltainen kaunotar ei tarvitse täyttä tällinkiä näyttääkseen hyvältä. Ilmeisesti tähti ei kuitenkaan täysin viihtynyt nahoissaan, sillä paparazzin bongattuaan Kim peitti päänsä hupulla ja piilotteli käsiensä takana. 

Kim oli ostoksilla julkkisten suosimassa Kitson -tavaratalossa Beverly Hilssissä. Paikka on tunnettu paparazzeista, joten täysin yllätyksenä ei kuvaajan läsnäolo voinut tulla.

Kim piilotteli kasvojaan hiipiessään kohti autoaan.
Kim piilotteli kasvojaan hiipiessään kohti autoaan.
Mainos
Mainos päättyy
Ladataan