Mitä ihmettä? Brad Pittin ja Angelina Jolien kaksoset ovat kuin kopiot vanhemmistaan – kuva

Mitä ihmettä? Brad Pittin ja Angelina Jolien kaksoset ovat kuin kopiot vanhemmistaan – kuva
Pitt, Brad - Schauspieler, USA - mit Ehefrau Angelina Jolie (r.) anlaesslich Filmpremiere 'The Tourist' in Berlin - 14.12.2010

Maailmankuulun pariskunnan kaksoset ovat 16-vuotiaita.

Mainos
Mainos päättyy

Brad Pittin ja Angelina Jolien kaksoset Knox ja Vivienne saivat ohikulkijat hieraisemaan silmiään, kun parivaljakko piipahti ostoksilla Los Angelesissä. 

Rennot asut

Knox ja Vivienne ovat Bradin ja Angelinan biologisen lapsen, Shilohin, 18, sekä adoptoitujen sisarusten Maddoxin, 22, Paxin, 20, ja Zaharan, 19, nuorempia sisaruksia.

Kädet taskussa kadulla kipittänyt Knox oli aivan kuin nuori Brad-isänsä. Yllään hänellä oli rento, kesäinen asu. Siilitukkaisella Knoxilla oli rennot shortsit. t-paita sekä valkoiset lenkkarit.

Mainos
Mainos päättyy

Äitiään muistuttavalla Viviennella oli sen sijaan harmaa, pitkähihainen collegepaita ja rennot, vaaleat farkut. Viviennen hiukset ovat pikät ja tummat ja ne olivat auki.

Knox ja Vivienne ovat täysin vanhempiensa kopioita.
Knox ja Vivienne ovat täysin vanhempiensa kopioita.

Riita lapsista 

Brad ja Angelina rakastuivat vuonna 2005, menivät naimisiin vuonna 2014 ja he erosivat riitaisasti vuonna 2016.

Angelinalla on pariskunnan lapsien huoltajuus ja kaksikon entinen henkivartija Tony Webb paljasti taannoin Angelinan painostavan lapsiaan välttämään Bradia. Viime viikolla Knox edusti äitinsä kanssa punaisen maton gaalassa.

Mainos
Mainos päättyy
Brad ja Angelina vuonna 2010.
Brad ja Angelina vuonna 2010.

Angelinaa on syytetty siitä, että hän on yrittänyt eron jälkeen vieraannuttaa ex-parin lapsia isästään. Brad on viime vuosina nähnyt lapsiaan vain silloin, kun he kävelevät punaisella matolla äitinsä kanssa.

Vuosien oikeustaisto

Tietenkin Bradia häiritsee, että Angelina on kääntänyt heidät häntä vastaan. Hän teki tämän, kun he kaikki olivat nuoria, eivätkä he edes ehtineet päättää mielipidettään hänestä, lähde kertoi Daily Mailille.

Pariskunnan pitkään jatkuneen oikeustaistelun keskiössä on Ranskassa sijaitseva Chateau Miravalin viinitila, joka tuottaa palkittua kuohuvaa rosé-viiniä. Taistoa kutsutaankin Rosén eli ruusujen sodaksi. Ex-pariskunta menee viinitilasta ensi vuonna oikeuteen.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan