Temptation Island Suomesta tutut Julia, Mirkku, Joanna ja Jenna tekevät paljastuksia Viettelysten saaren tapahtumista Höödin tuoreella Youtube-videolla.
Naiset nauttivat runsaasti alkoholijuomia hauskassa Q&A-henkisessä videossa.
Lue myös: Nyt se on virallista: TIS-Julia ja sinkkukomistus Esa vahvistivat suhteensa!
Kääk, mikä paljastus!
Jenna vastaa videolla kysymykseen sinkkukomistus Majurista. Kaksikko oli kohdannut toisensa lentokoneessa matkalla kotiin kuvausten jälkeen.
- Mitä lentokoneessa tapahtui Majurin kanssa? Joanna kysyy.
Jenna paljastaa, että hän ja Majuri olivat antautuneet houkutukselle pilvien päällä. Majuri oli tullut istumaan Jennan viereen, ja sitten alkoikin tapahtua.
- Vähän siellä pussailtiin. Oli myös käsipeliä, Jenna toteaa hymyillen.
Lue myös: Tiesitkö? TV:ssä seksiä varatun miehen kanssa harrastanut TIS-Joanna on kansanedustajan tytär!
Viettelijättären mukaan lentokoneessa oli maskipakko, ja he riisuivat maskinsa suutelusession ajaksi.
- Lentoemäntä tuli sitten sanomaan meille, että nyt ne maskit päälle! Jenna muistelee.
- Kuulin tästä, ja olin niin järkyttynyt. En olisi ikinä uskonut, että näin käy, Joanna täräyttää.
Jenna suuntasi yksin kotiin laskeuduttuaan Helsinki-Vantaalle. Hänen mukaansa oli hyvä, ettei Majuri tullut kotiin hänen mukanaan.
- Sittenhän se olisi Majurin kanssa mennyt varmaan ihan... No tiedätte varmaan, Jenna kiteyttää.
- Olisi varmaan mennyt ihan muihin hommiin, Julia vihjailee.
Katso video: Esa ja Julia vierailivat Seiskan Iltaroviossa!