Clara-rakas hakattiin kotona – tangotähti Heikki Koskelosta rikosilmoitus!

Mainos
Mainos päättyy
Tangosuosikki Heikki Koskelon, 36, puoliso, tanssinopettaja Clara Blomqvist kertoi vuoden alussa Facebook-sivuillaan, että hänet on pahoinpidelty kotonaan.
Lähipiiristä vahvistetaan, että Clara on tehnyt tapaukseen liittyen rikosilmoituksen Heikistä. Seiska tavoitti Claran, joka vahvistaa asian.
– Olen käynyt poliisikuulusteluissa, ja pitää paikkaansa, että olen tehnyt useita rikosilmoituksia, Clara sanoo.
Claran tekemästä rikosilmoituksesta selviää, että epäilty pahoinpitely on tapahtunut 12. tammikuuta. Hän on soittanut poliisille heti välikohtauksen jälkeen kello 6.19.
Mainos
Mainos päättyy
TILAA SEISKA TÄSTÄ!
LIITY UUTEEN SEISKA KLUBIIN JA LUE MEHUKKAITA JULKKISUUTISIA, JOIHIN PÄÄSET KÄSIKSI VAIN KLUBIN JÄSENENÄ! REKISTERÖIDY KÄYTTÄJÄKSI TÄSTÄ LINKISTÄ!
Mainos
Mainos päättyy