Tommy Fräntin yllätyspäivitys: "Oho"

Nyt nautitaan!
Ylen uutisankkuri Tommy Fränti julkaisi yllättävän somepäivityksen.
Tommy Fränti on avoimesti puhunut rakkaudestaan Virpin kanssa. Tommy paljasti Seiskalle hiljattain asuvansa Virpin kanssa saman katon alla.
Tommy ja Virpi kihlautuivat keväällä noin vuosi ensitapaamisensa jälkeen. Pariskunta on ottanut perinteisten kihlasormusten sijaan nimettömiinsä pienet sydäntatuoinnit.
– Kun saa tällaisen mielettömän onnen ja ikään kuin mahdollisuuden vielä toiseen elämään… Meillä molemmilla on sellainen ajatus, että tämä on loppuelämän juttu. Siksi päätimme ottaa ne tatuoinnit, Tommy selitti Seiskalle.
– Sormuksen saa pois, mutta tatuointi ei lähde. Se on ja pysyy. Ajatus on, että tässä me haluamme olla ja pysyä aina yhdessä.
Tommy ja Virpi muuttivat saman katon alle heinäkuussa.

"Oho"
Tänään torstaina (22.8.) Tommy yllättää varsin näyttävällä sosiaalisen median päivityksellään. Otoksessa näkyy lähikuvassa kaksi kaljatuoppia.
– Oho, Tommy kirjoittaa kuvatekstissä.
Mythos-olut on miehelle tuttua Kreikan-matkoiltaan. Tommy on käynyt usein Kreikassa lomalla.
– Lähdettiin kreikkalaiseen ravintolaan, hän selvensi yllätysviestissään.
Paikaksi hän on merkinnyt Kreetan, Kreikassa.