Tältäkö näyttää naimanaamat? Ellu Gustafsson ja Ansku Bergström näyttävät mallia

Tältäkö näyttää naimanaamat? Ellu Gustafsson ja Ansku Bergström näyttävät mallia

Rakastavaiset julkaisivat ihania kesäkuvia mökiltään.

Mainos
Mainos päättyy

Tanssija ja koreografi Anna-Liisa ”Ansku” Bergström, 38, julkaisi ihania kesäkuvia Erikoisjoukot-ohjelmastakin tutun kumppaninsa Elina Gustafssonin, 32, kanssa.

Ansku Bergström ja Elina Gustafsson ovat viettäneet aikaa koiransa kanssa uudella mökillään. Kaksikko on laittanut paikkoja kuntoon ja nauttinut ulkoilmasta ja urheilusta rescuelemmikkinsä kanssa.

– Well hellou kesäkuu ja Pride-kuukausi! Ollaan touhuttu koko viikonloppu mökillä ja pulikoitu vedessä, jokainen tyylillään, pariskunta kertoi kuvatekstissään instagramissa.

Rakastavaiset julkaisivat päivitykseensä yhteensä yhdeksän kuvaa kesätouhuistaan ja muistuttivat myös seksuaalivähemmistön oikeuksista.

Mainos
Mainos päättyy

– Muistutus Pride-kuukaudesta: jokaisella on oikeus iloon, nähdyksi ja kuulluksi tulemiseen ja ihmisoikeuksiin. Pride on protesti ihmisoikeuksien puolesta. Seksuaali- ja sukupuolivähemmistöjen ihmisarvo ei ole mielipidekysymys.

Naimanaamat

Ansku ja Ellu saivat mukavia kesäviestejä kommenttiosioon, mutta erityisesti seksiaiheisista kirjoistaan, tv-ohjelmistaan ja podcasteista tuttu toimittaja Ina Mikkola oli varma yhdestä asiasta.

– Vika kuva on kyl naimanaamat, Ina totesi sydänsilmäemojin, rakkausemojin ja sateenkaarin kanssa.

Ina sai seitsemän tykkäystä kommenttiinsa. Myös Ellu oli samoilla linjoilla.

Mainos
Mainos päättyy

Joo nii on, hän vastasi naureskellen Inan kommentille.

Kaksikon lisäksi myös muut ajattelivat samaa.

Olin kirjottaas ihan samaa, viestitti yksi naimanaama-kommenttiin liittyen.

Katso viimeinen niin kutsuttu naimanaama-kuva klikkaamalla oletuskuvan oikealla puolella olevaa hakasta.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan