Tällainen on Käärijän eroottinen joulukalenteri

Tällainen on Käärijän eroottinen joulukalenteri
käärijä

Käärijän ja kaksoisolentonsa Häärijän Onlyfans-joulukalenteri on tämän joulun hittituote.

Mainos
Mainos päättyy

Käärijä eli Jere Pöyhönen, 30, on julkaissut joulukalenterin Onlyfansissa. 

Käärijän joulukalenteri toteutetaan yhteistyössä "kaksoisolentonsa" Häärijän kanssa.

Onlyfans tunnetaan lähinnä maksullisesta pornosisällöstään, mutta siellä voi julkaista myös muuta kiinnostavaa video- ja kuvasisältöä. Lisäksi sisällöntuottajat voivat myös julkaista kuvamateriaalinsa maksuttomana.

Käärijä Linnaan!

Mainos
Mainos päättyy

Käärijä on kuitenkin päättänyt veloittaa tilaajiltaan 40 dollarin, eli noin 36,6 euron summaa. Hintalappu on herättänyt paljon keskustelua, sillä se on lähellä 49,99 dollarin maksimirajaa.

Kovan hinnan takia joulukalenterin sisällön suhteen on suuret ennakko-odotukset. 

Seiska tarkisti, millainen Käärijän ensimmäinen kalenteriluukku oikein on.

Joulukalenteri leipaistiin käyntiin

Khaarija-nimiselle Onlyfans-tilille on jo eilen torstaina ilmestynyt julkaisu, jossa esitellään joulukalenterin ensimmäistä luukkua.

Kansikuvana julkaisussa pelkkä kuva, johon on editoitu numero 1. Otoksessa Käärijä ja Häärijä ihailevat kaunista ilotulitusta, joka näkyy taivaalla.

Mainos
Mainos päättyy

Miesten kasvoja ei julkaisussa näe, sillä he seisovat selin kohti kameraa.

Uskomattomat luvut! Käärijän kappaleita kuunneltiin vuoden aikana lähes 160 miljoonaa kertaa

Julkaisussa on kansikuvan jälkeen nähtävillä jouluaiheinen video, jolla Käärijä ja Häärijä leipovat piparkakkua ja nauttivat glögistä. Miehet ovat sonnustautuneet jouluisiin punaisiin essuihin, ja edustavat videolla yläosattomissa.

Käärijä selostaa leipomista finglishiksi. Ensin kamera kuvaa kaksikkoa edestä, mutta kun kuvaaja siirtyy kaksikon taakse, on katsojille luvassa eroottinen yllätys.

Stringivideo yllättää

Käärijän ja Häärijän takamuksia komistavat nimittäin ohuet stringi-alushousut. 

Mainos
Mainos päättyy

Käärijä on valinnut itselleen punaiset stringit, kun taas Häärijällä on päällään mustat stringit. 

Häärijän alushousut ovat huomattavasti ohuemmat, ja hänellä on myös sukat jalassa.

Miesten eroottinen leipomisvideo on kerännyt jo yli 160 kommenttia sekä yli 290 tykkäystä. Onlyfans-tilin tilaajat ja Käärijä-fanit ovat todella innoissaan joulukalenterin sisällöstä.

Huh! Tällainen on Susanna Penttilän pikkujoulutyyli - katso rohkea kuvasarja

Julkaisua ei voi nähdä ilman maksua, joten miehet ovat tähän mennessä tienanneet ainakin yli 11 680 dollaria, eli noin 10 700 euroa.

Ensimmäinen joulukalenteriluukku on myös kerännyt tippiä jo 30 dollarin edestä.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan
Tällainen on Käärijän eroottinen joulukalenteri