Sofia kommentoi Katiska-tuomiotaan: Vatsani ei mene enää sekaisin sen nettijuttuja lukiessa!

Sofia Belórf
Mainos
Mainos päättyy

Sofia Bélorf ei ole juurikaan julkisuudessa kommentoinut tammikuussa saamaansa Katiska-tuomiota, mutta hän kertoo, että maanantaina alkaneessa Sofian salaisuudet -sarjassa sekin puoli on esillä.

Hän ei ole halunnut jättää sarjasta pois ikäviäkään asioita, sillä Sofian mielestä nekin kuuluvat ohjelman ideaan. 

Sofia Bélorf paljastaa, miten uusi kohusarja sai alkunsa: "Itseluottamukseni ei ollut sillä tasolla, että olisin ehdottanut tv-sarjaa"

Sofia ei vielä koe olevansa sinut Katiska-tuomion kanssa.

- Sehän on hovissa nyt. Mutta en enää seuraa sitä millään tasolla. Enää minulla ei mene maha sekaisin, niin kuin joskus, kun niitä uutisia netistä selasin. Nyt se on vain, että jaaha, mä selaan, Sofia kertoi maanantaina sarjan lehdistötilaisuudessa.

Mainos
Mainos päättyy

Sofia kertoo halunneensa Katiskan tapahtumien jälkeen löytää motivaation rakkauselämään ja työhön uudelleen.

- Nousu ei ole ollut helppo, Sofia myöntää. 

Tämä kuva meni Sofia Belórfilla tunteisiin: ”Normaalien ihmisten asioista tehdään epänormaaleja elämässämme” – katso!

Katso alta Sofian videohaastattelu!

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan