Sirpa Selänne hehkuttaa perhelomaa Suomessa – ihanat kuvat!

Selänteen perhe nauttii lumisista keleistä.
Teemu, Sirpa ja Veera Selänne ovat saapuneet viettämään talvea Suomeen Kalifornian auringosta.
Teemu ja Sirpa Selänne ovat tulleet perinteisesti reissulle tervehtimään Suomen talvea. Tällä kertaa kaksikko on viettänyt yhteistä aikaa lastensa kanssa niin kiekkokatsomossa kuin armeijan sotkussa. Myös joulupukki tuli tavattua.
– Mahtava lauantai ilta Kajaanissa Hokki-Kiekko Vantaa pelissä!! Hokki pojat voitti 3-1 ja pukkikin tuli moikkaa meitä. Skoolattiin illan päätteeksi juhlien Eetun 1+1, ja Leevin ekaa Mestis maalia jonka Eetu syötti! Sirpa riemuitsi viikonloppuna Instagramissa.
Sirpa on jakanut myös talvisia kuvia Kajaanista ja Vuokatista. Otoksissa näkyy myös perheen lapset.
– Mahtava viikonloppu Kajaanissa ja Vuokatissa! Ekaa kertaa näissä maisemissa talvella! Kiitos Vuokatin Aateli ja Kalle! Sotkussakin ehdittiin käydä moikkaamassa Eetua!
Sirpan päivityksistä käy myös ilmi, ettei hän pelkää kylmyyttä. Sirpa jaksaa hymyillä talvivaatteet yllään -20 asteen pakkasissa.
Sirpalla ja Teemulla on neljä lasta; esikoinen Eemil, Eetu, Leevi ja perheen nuorimmainen Veera.
Teemu ja Sirpa Selänteen jymy-yllätys!
Tällainen oli Selänteiden joulukorttikuva vuosien takaa – "Ihan paras"